КРАСА І ПРОБЛЕМИ ПЛАНЕТИ ОЧИМА НАТАЛІЇ КАПЧУК У ВИСТАВЦІ THE LOST PLANET

КРАСА І ПРОБЛЕМИ ПЛАНЕТИ 
ОЧИМА НАТАЛІЇ КАПЧУК У ВИСТАВЦІ THE LOST PLANET

 

Осінь - модниця, яка продовжує змінювати свої вбрання час від часу. Сьогодні вона одягнула яскраво-вогняну сукню, нещодавно її помітили папараці у імпазантному бордо, ну, а скоро у неї заплановано напів ню зйомка. До кожного свого наряду осінь підбирає такий знайомий і в той же час недосяжний розумінню аромат, а  цей свіжий аромат осіннього листя і неспішна хода оксамитового сезону? Безперечно, є якась особлива магія в атмосфері осінніх місяців. Нагадування нашої єдності з природи і наше захоплення її чарами.
 
 
Ми нероздільно зв'язані з усім, що навколо нас. Про це нагадують ЗМІ, цій темі присвячують свої нові колекції дизайнери. Ще раз нагадує хто ми і як ми впливаємо на довкілля у своєму новому проекті художник Наталії Капчук. Саме її виставка The Lost Planet була урочисто відкрита 14 жовтня, в арт-просторі Unit X в Лондоні за інформаційної та кураторської підтримки FprBuro Communications Agency.
 
 
Основа ідея виставки нагадати проблеми навколишнього середовища і який пагубний вплив несе людство на природу, скільки пластикових відходів забруднює щорічно світовий океан. Переконливими для гостей виглядали тропічні джунглі арт-простору Unit X на першому поверсі, і в підводне царство - на другому. Гості, серед яких були епатажна британська письменниця Тайн О'Коннелл, відомий дизайнер Етан Кох, представник королівської сім'ї Бірми - принц Shwebomin, лорд Колін Мойніхен, відомий інфлюенсер Пега Пурманд, моделі Яннік Конан і Юніс Олуміде, актор Малькольм Модел, Джулія Христина Мюллер, Луїс Хассе, Тетяна Веревкина , Анастасія Верба і багато інших, змогли першими побачити спеціальне анімаційне відео, присвячене стану навколишнього середовища.
 
 
Хочемо додати, що про маштаб виставки свідчить і те, що проект The Lost Planet підтримується провідними благодійними організаціями із захисту навколишнього середовища Plastic Oceans Europe і Earthwatch Europe.