Анонс Ukrainian Fashion Week FW20/21

Анонс Ukrainian Fashion Week

FW20/21

 

У світі Fashion рік починається з 1 лютого - з дня, коли дизайнери презентують колекції нового сезону. 
Ukrainian Fashion Week - це коли на крок попереду.
Новий сезон - нові проекти, колекції, враження.

 
 
 
Ukrainian Fashion Week вбачає своє майбутнє в ініціюванні радикальних змін у напрямку сталої моди.
 
BE SUSTAINABLE!
Свідома мода – реальність української модної індустрії
Проект росте і стає справжнім центром інновацій та нетворкінгу для української свідомої моди. У просторі BE SUSTAINABLE! ми максимально занурюємо аудиторію у світ дизайнерів, демонструємо локальні сталі практики разом із технологічними рішеннями. У візуальний та інтерактивний способи ми переносимо зв’язок із відповідальною модою за межі Мистецького Арсеналу та створюємо історії, які не підуть у забуття. Історії, які залишатимуться натхненням для тих, хто обиратиме відповідальність як ДНК свого бренду.
 
Лекторій проєкту BE SUSTAINABLE! цього сезону перетворюється на масштабний міжнародний саміт, що може стати відправною точкою для реалізації ідей sustainable fashion в Україні. Місія заходу – зібрати та надихнути всіх, кого цікавить гаряча тема сьогодення та майбутнього.
 
Освітню частину саміту завершать покази українських дизайнерів, які обрали шлях змін у напрямку відповідальної моди, на головному подіумі UFW. Sustainable-бренди стають невід’ємною частиною Програми Ukrainian Fashion Week.
 
BE SUSTAINABLE! Show організоване у колаборації з телеканалом ICTV та відбудеться за підтримки Sustainable Fashion Pad.
Програма саміту відкрита для відвідування, тож дізнатися нову корисну інформацію, знайти рішення, познайомитись та обмінятися досвідом зможуть ті, хто встигнуть зареєструватися першими за посиланням https://forms.gle/avw1GaRbMGG1tcht7
 
Програма BE SUSTAINABLE! fashion summit у повному обсязі представлена у програмі UFW.
Запрошення міжнародних гостей проєкту BE SUSTAINABLE! відбулося за підтримки посольства Королівства Швеції в Україні.
Пріоритетом Ukrainian Fashion Week завжди залишалася підтримка молодих талантів та створення умов для їхнього розвитку.
 
 
Підтримка молодих дизайнерів – інвестиція в майбутнє України
Вперше за 46 сезонів Ukrainian Fashion Week відкриє показ молодих дизайнерів – FASHION ACCELERATOR SHOW. Ці дизайнери – учасники освітньої програми від Ukrainian Fashion Council – переможці національних та міжнародних конкурсів, учасники платформи New Names.
 
Ukrainian Fashion Week сезону FW20/21 запропонує кілька показів у форматі нон-стоп шоу для того, щоб якомога більше молодих дизайнерів могли представити свої колекції фахівцям та представникам медіа.
 
OPEN FASHION STUDIO graduate show об’єднає 19 молодих дизайнерів, що завершили навчання у цьому закладі – вони покажуть фрагменти своїх випускних колекцій.
 
Започаткована UFW у 2003 році платформа New Names представлятиме цього сезону 7 молодих дизайнерів.
Розпочне New Generation Day 5 лютого лекція Джованні Оттонелло «Fashion Luxury: історія та майбутнє» (IED-Istituto Europeo di Design, Італія). Джованні Оттонелло, креативний директор і професор IED-Istituto Europeo di Design, та Ольга
Мелкова, регіональний представник IED, проведуть відкриту лекцію «Fashion Luxury: історія та майбутнє». Що таке справжня розкіш? Це непросте питання, оскільки відповідь змінювалася протягом століть залежно від різних культур та історичних подій. Ми спробуємо пройти розвиток та еволюцію розкішної моди, щоб краще збагнути цей всесвіт і зрозуміти, що luxury означає сьогодні.
Реєстрація на лекцію: https://www.ied.edu/lecture-at-ukrainain-fashion-week-on-february-5-2020
 
Український Тиждень Моди вчергове заявляє про свою відкритість для проєктів з різних сфер креативної індустрії. Адже fashion – найяскравіший майданчик для демонстрації можливостей і результатів кроссекторальності.
Ukrainian Fashion Week – місце колаборацій креативних індустрій. Одним із проєктів, що яскраво демонструє цей напрямок розвитку UFW, у новому сезоні стане Art space бренду PRZHONSKAYA. Solitary Space – це плід творчої колаборації музичного гурту The Maunt, fashion-бренду PRZHONSKAYA та мультимедійної студії Astrum на чолі з VJ Reign.
 
Мультидисциплінарна медіа арт-інсталяція є маніфестацією нового формату мистецького простору. Музика, мода та відео поєднуються в інтерактивний досвід, який розширює межі чуттєвого сприйняття і переносить відвідувача у багатовимірний цифровий всесвіт.
 
2 лютого о 18:30 в Art Space дизайнерський бренд одягу FINCH у партнерстві з українським брендом окулярів Casta проведе презентацію колекції з використанням AR-технологій та 3D-друку. Це перший курований AR-показ в Україні. Кожен гість зможе «приміряти» на себе тематичні Instagram-маски від FINCH і Casta.
 
Ukrainian Fashion Week залишається місцем кросдисциплінарних експериментів для брендів, які працюють на перетині fashion та мистецтва. 5 лютого о 18:30 Бренд Polina Veller представить авторську інтерпретацію однієї з робіт французької художниці з українським корінням Соні Делоне.
 
У новому сезоні оргкомітет UFW представить спеціальний виставковий проєкт. Візуальними об'єктами експозиції стануть обкладинки українських та міжнародних fashion-видань, на яких присутні одяг та аксесуари українських брендів.
 
До зустрічі на головному подіумі країни!