DZHUS. Fashion фільм до колекції FW20 “Misconcept”

DZHUS.
Fashion фільм до колекції FW20  “Misconcept”
 
 
 
Український бренд DZHUS представляє fashion-фільм до колекції FW20 «Misconcept», який увійшов до фіналу Fashion Film Festival Kyiv 2020.
 
 
Колекція бренду DZHUS «Misconcept»іронізує над обов’язковими речами та стереотипами класики. Це втілюється у новаторському крою одягу з неймовірними та багатогранними трансформаціями. У фільмі представлені найбільш знакові видозміни образів. Під час зміни образів міняються й свідомість самих героїв фільму, нові образи дають нову оновлену форму реальності в собі і навколо себе. Відеокампейн FW20 балансує на межі сюрреалізму й утилітаризму.
 
 
Рефлексуючи на швидкоплинність сьогоднішньої моди, Ірина Джус пропонує універсальні та видозміньні предмети гардероба як рішення проблеми надмірного споживання.  Мультифункціональність - головний інструмен дизайнерки, вона розбирає трендові силуети «на атоми» та вдихає в них нове життя.У кадрах фільму ми бачимо двобічний пуховик, що ідеально виглядає й одягненим догори дриґом, а його складові частини модифікуються численними способами, або, наприклад, шорти, що перетворюються на екосумку.
 
 
Дизайнер інтерпретує стандартні  деталі крою, надаючи їм нових властивостей. Яскравим об’єктом нового віяння  є архетипова біла сорочка, що, складаючись, трансформується в сумку-холдер. Використовуючи базові речі в численних конфігураціях та видозмінах, переконуємося, що немає більшої ілюзії, ніж простота.