GASANOVA "More Silk – More Flap" SS 2021

Емансипація 20-х років у новій колекції GASANOVA
"More Silk – More Flap"
SS 2021
 
 

 

Зміна соціальних ролей диктує виразність форм в історії моди й зображає радикальний підхід до традиційного гендерного стилю. Нова колекція GASANOVA "MORE SILK – MORE FLAP" spring/summer 2021 сміливо уособлює дух "Roaring Twenties" – одного з найбільш революційних періодів, коли відбувся розрив цінностей вікторіанської епохи, а життя перетворилося на фривольний танець.
 
 
 
Дизайнер Ельвіра Гасанова наголошує на вагомість жінки в її прагненні "бути, а не здаватися". Ця позиція провела чітку межу в створенні нових фасонів шовкових виробів – одночасно простих і разом з тим таких складних. Вільний крій, об'ємні складки й оголені зони – зухвала мова емансипації, коли жінка не частина світу чоловіків, а, в першу чергу, смілива і незалежна особистість.
 
 
У 20-х роках таких дівчат називали "флеппери". Їх спосіб життя і стиль був ушанований романтизацією завдяки американським письменникам Ф.С. Фіцджеральду й Аніті Лус. Короткі стрижки, захоплення джазом і «хвилююча» бахрома під час чарльстону – віддзеркалення бажання отримувати задоволення. Як і в колекції GASANOVA, ефектна чорна бахрома і довгі нитки не тільки відмінна декоративна особливість, а й символ свободи насолоди у моменті.