Lake Studio Fall 2020 Runway

Lake Studio

Fall 2020 

Sacro Bosco
 
 
Ця історія про кохання, красу і злиття природи й архітектури надихнула Анастасію Рябоконь і Олесю Кононову на створення осінньо-зимової колекції.
 
В Італії, неподалік від міста Бомарцо, знаходиться містичний Sacro Bosco - в перекладі з італійської це означає "Священний ліс". Його ще називають парком Монстрів - через скульптур містичних звірів і чудовиськ, які в ньому живуть. Історія створення парку дуже красива: італійський герцог Орсіні хотів піднести його своїй дружині, запросивши відомих архітекторів для створення скульптур. Кохана дружина померла, і герцог закінчив проект вже після її смерті, зробивши його символом своєї любові і втрати.
 
Створення лісу Sacro Bosco довелося на епоху Ренесансу - і стилістика італійського Відродження знайшла своє відображення в силуетах колекції. Наприклад, у відкритій лінії плечей, корсетах, приталених формах на контрасті з об'ємними рукавами.
Як відсилання до естетики Відродження в колекції присутній оксамит - з нього пошиті топи і подовжені манішки, а також жаккард, який послужив основою корсетів і суконь. Lake Studio експериментують з трикотажем - в колекції будуть представлені спідниці й сукні - а також стежкою й "диким" шовком. Його відмінність від звичайного полягає в фактурності, яка робить сукні і топи більш практичними. Також використовуються різні фактури вовни, віскоза в лавандових відтінках й кілька видів мережива.