LALLIER SS 2021

LALLIER

SS 2021

 

Нова колекція бренду LALLIER закликає брати від життя максимум, не боятись яскравих емоцій та сміливих стилістичних рішень. Дизайнер Юлія Франц адаптувала гламур під реалії сучасності, у яких модні вечірки та світські заходи на вагу золота. Вся колекція – ода вечіркам у місті та на курортах. Це своєрідний мікс урбаністичних спортивних речей з деніму та трикотажу, а також наряди для вечірок у басейні і на березі океану, і, безумовно, ідеальний одяг для популярних музичних фестивалів.
 
Музика, свобода пересування, мандрівки, пригоди з подругами – все те, чого так не вистачає в новій дійсності –стало відправною точкою при створенні образів LALLIER цього сезону. Девіз carpe diem як ніколи актуальний, кожен день потрібно проживати із задоволенням.
 
Денім і стрази, сяючі сукні, ефектні топи, сексуальні корсети і яскраві міні – стиль бренду вже став впізнаним. Дизайнер Юлія Франц створила не лише знакові образи, але й збирає навколо свого бренду справжню ‘LALLIER gang’ – ком'юніти людей, які вибирають одяг марки, люблять веселощі, танці, вони завжди перебувають у центрі уваги і не пропускають найкрутіші вечірки. Традиційно основними тканими колекціями став денім, сітка, а також мокрий шовк. У оздобленні багато глітеру, декору з кристалів, шнурівки. Силуетні форми: пофігурі і міні. Колірна гамма: красиві відтінки ніжно блакитного, бежевого і чорний.