Lookbook L.A.B be Ternovskaya SS 2021 Rise Up

Lookbook

L.A.B be Ternovskaya SS21

"Rise Up"

 

 

Нова колекція бренду L.A.B by Ternovskaya із романтичною назвою RISE UP – поезія, втілена в одязі, ода кримському сонцю і надіям, які несе людству новий день. За своїм характером лінійка вийшла оптимістичною, легкою і динамічною. «Після сутінків і темної ночі завжди настає світанок. Циклічність, зміна дня і ночі, світла і темряви – ці природні процеси неминучі. Але надважливим є усвідомлення того, що кожен новий день дає нам можливість почати все спочатку», - каже дизайнер Ольга Терновська.

 

 

Силуетні форми – розслаблені, ніяких обтягуючих, тісних моделей. Головна концепція і в крої, і в настрої – relaxed fit. Дизайнер використовує легкі, дихаючі, з «холодком» тканини (тенсел, бавовна, віскоза), щоб підкреслити екологічність і практичність колекції Rise Up. Колірна гамма повністю базується на відтінках природи: блакитний озон, червоні смужки заходу сонця, ніжні імпресіоністські відтінки хмар і моря.

 

 

Принт: лаконічна смужка, яка нагадує про лінії зустрічі неба і сонця. Тема світанкової смуги також проявляється в деталях: червоних внутрішніх кантах, підкладці виробів. Цікавим дизайнерським рішенням стало використання широкого поясу довжиною близько трьох метрів, який можна надягати з сукнею, зав'язувати на шиї або пов'язувати на волосся. Стрічка – ще один «сонячний» символ, що нагадує про теплі промені.

 

 

Ідея речей-трансформерів проходить червоною ниткою в колекції. Наприклад, у всіх сорочках і в деяких моделях суконь зроблені високі розрізи на рукавах, щоб їх можна було носити як з голими руками, так і з застебнутим манжетом. Сорочки можна надягати по-різному: перетягуючи назад і оголюючи плечі, на одне плече або класично buttoned-up. Бренд L.A.B by Ternovskaya у всьому демонструє естетику мінімалізму, близькості до природи і поваги до свого коріння.