Lookbook T.MOSCA SS 2021 Моє натхнення

Lookbook T.MOSCA SS 2021 

«Моє натхнення»

 

 

Нова літня колекція бренду T.Mosca – це про характер і вміння жити. Про свободу вибирати, ким бути і як себе нести. «Моє мистецтво»  – авторський принт і красиве гасло майбутнього сезону від творців бренду Оксани Шаповалової та Катерини Квіт. «Кожна людина творить себе сама, і є своїм персональним натхненням. Щодня вибираючи новий образ, ми задаємо тон дня – і стаємо «своїм творінням», - впевнені в T.Mosca.

 

 

90% лінійки традиційно складається з трикотажних виробів. У цьому сезоні з тонкого трикотажу виконані сукні на бретелях, брюки і светри з відкритою спиною, сукні з оголеними елементами і кардигани з принтом. Матеріали для літньої пори вибрані відповідні – натуральна віскоза, приємна до тіла в спекотну жару. Тонкий трикотаж вироблений із авторським візерунком. 

 

 

Палітра кольорів: білий, чорний, пудровий та відтінок молодого листя. У колекції з'являється новий принт зі слоганом «Моє мистецтво» і «Моє натхнення». Силуети: облягаючі, використовуються білизняні елементи. Серед деталей виділяється знаковий виріз на спині, який став ще глибшим. Відкрита спина в колекції – не просто знайомий дизайнерський прийом, але також важливий меседж: відкриваючи спину, дівчина демонструє впевненість в собі, безстрашність і грацію.