“RESOLUTION” by GASANOVA: нова спорт-шик колекція

“RESOLUTION” by GASANOVA:
нова спорт-шик колекція
 
 
Прагнення до свободи і відсутності обмежень – лейтмотив тисячоліть, який сьогодні особливо сильно відчуває мабуть чи не кожна людина. Відповідаючи запитам сучасного світу бренд GASANOVA запускає лінійку спорт-шик одягу для чоловіків і жінок. Нова колекція "RESOLUTION" – це можливість бути ближче до тих, хто готовий боротися за своє право відчувати себе комфортно незалежно від обставин.
 
 
Колекція складається з повного комплекту спортивного одягу: короткі і подовжені куртки, штани і шорти-боксерки, сукні та тренчі. Всі вироби виготовлені з легкої, тонкої і дихаючої плащової тканини. Кольорова гама колекції ототожнює мінливість людського настрою: суворий чорний перетікає в нейтрально тілесний, а мрійливо синій стає на противагу енергетичному спалаху – яскравій фуксії.
 
 
Чоловіча і жіноча основи в "RESOLUTION" дзеркально возз'єднують практичність і вечірній лоск. Дизайнер Ельвіра Гасанова в колекції зберігає свій почерк у вигляді лаконічного, але розкішного, кришталевого розмаїття на декоративних елементах. Це дає можливість, на перший погляд, повсякденному одягу завоювати лідерство у варіаціях стильних образів.