ROUSSIN. ART фільм про безпеку руху на дорогах. #безсекундижиття

Український бренд ROUSSIN
ART-фільм про безпеку руху на дорогах
#безсекундижиття 
 
 
 
ART-фільм про безпеку руху на дорогах та відповідальність пішоходів від ROUSSIN, в якому закарбовано деталі FASHION ініціативи #безсекундижиття, яку бренд запустив з метою зменшити ризик виникнення ДТП за участю пішоходів у 6,5 разів.
 
 
 
В межах проєкту SAFE FASHION – #безсекундижиття, який реалізується за підтримки Українського Культурного Фонду, команда бренду створила 3000 дизайнерських рюкзаків із світловідбивними елементами для дітей молодшого шкільного віку міста Сміли. Таке рішення убезпечить молоде покоління від ризиків на дорогах в темний час доби. Адже в такому випадку видимість пішохода в рефлективному одязі водієм збільшується до 130 метрів замість звичних 17. 
 
 
Під час «Тижня Безпеки» від українського бренду ROUSSIN школярі безкоштовно отримали  рефлективні рюкзаки. Захід відбувся у 15-ти школах міста, включаючи Мистецьку спеціалізовану школу-інтернат і Спеціальний інтернат для розвитку дітей з особливими потребами. 
 
“Формат проведення Тижня Безпеки Руху змінювався тричі. Спочатку ми планували в кожній школі організовувати один масштабний захід в актовому залі. Проте Covid-19 вніс свої корективи – адміністрація шкіл дозволила проводити мінілекції лише в кожному окремому класі. А це 112 класів молодшої школи. І ми були готові до цього. Але за тиждень до запланованої поїздки Сміла увійшла у помаранчеву, а потім у червону карантинну зону. Школи почали відмовлятися від проведення заходів. Ми звернулися до Управління освіти міста, та спільними зусиллями прийшли до єдиного варіанту: передали обов'язок провести тематичні лекції вчителям!” – зазначає ROUSSIN. 
 
 
Від українського бренду класи отримали бокси, які складалися з заявленої кількості світловідбивних рюкзаків, звернення від дизайнерки Софії Русинович та лекції-мультика про правила дорожнього руху і важливості рефлективних елементів. 
 
До ініціативи #безсекундижиття  долучилися й українські лідери думок.
У своїх соціальних мережах артисти та телеведучі розвіяли стереотип про рефлективний одяг та наголосили на тому, що безпека на дорозі - спільна справа водіїв і пішоходів. Серед них: співаки ALYONA ALYONA, Юлія Саніна (група THE HARDKISS), група YUKO, Антон Савлепов (група АГОНЬ), OLEYNIK, MamaRika, Тамерлан й Альона Омаргалієва, TVORCHI, телеведучі Соломія Вітвіцька, В'ячеслав Соломка, дизайнер Володимир Демчинський, учасники шоу ТМПУ Дмитро Сукач та Олена Феофанова, актори Валерія Ходос, Костянтин Войтенко, Максим Самчук, Богдан Юсипчук та ін.