ROUSSIN Біосфера NoSS

ROUSSIN

Біосфера

NoSS

 

Неймовірні емоції переповнювали гостей показу нової коллекції бренду Roussin. Енергетика та атмосфера з перших секунд занурила у думки про те що ми самостійно обираємо фарби свго життя! Ми здатні стоврювати і змінювати, народжувати й знищувати - і вибір завжди за нами.
 
Кожна наша дія дає колір сьогоденності, розфарбовує життя і наповнює його певним змістом…
 
Дизайнер бренду Софія Русінович продовжує дивувати прихильників та спостерігачів за брендом Roussin. Цього разу Дизайнер була присутня на подіумі від початку до кінця, демонструючи перевтілення за допомогою фарби, кольорів.
 
Запрошення на цей показ - перформанс, у вигляді ексклюзивної захистної маски від бренду Roussin отримав кожен гість, з надписом «Never be the same».
 
«У момент народження на світло ми - люди - як чистий аркуш паперу і всі взаємодії з навколишнім світом наповнюють нас інформацією, змінюють нас. Ми стаємо тими, хто ми є. А будь-який вчинок відбивається не тільки на долю інших людей, але і на цілому світі. Він може змінити світ і людство як в кращий, так і в гірший бік.
 
Ідея колекції - розкрити наш вплив на оточуючих нас людей і на нашу планету Земля. Kорпорація «Біосфера» створила атмосферу показу за допомогою recycled-плівки, а також 100% біорозкладаних і компостируемой пакетів GoGreen, при виробництві яких не використовується поліетилен.
 
Біосфера - наш дім. І ми повинні докласти максимум зусиль, щоб відновити її.  Вже сьогодні необхідно переосмислити наше ставлення до пластику, почати сприймати його не як сміття, а як корисний ресурс.
 
Тому ми впровадили в колекцію речі з recycled-пакетів корпорації «Біосфера», вироблених з відходів їх власного виробництва - гранул вторинного поліетилену. Таким чином, ми хочемо зламати стереотипне ставлення до сміття, щоб показати, що сміття може бути ресурсом, він може бути використаний повторно і перероблений в корисний продукт або навіть арт-об'єкт.
 
Тільки від нас залежить, чи станемо ми краще, і чи зробимо ми краще наш дім»