ROUSSIN FW 20-21 Runway

ROUSSIN

FW 20-21

"Маленький Принц"

Кожний показ бренду ROUSSIN - це історія, яка розкриває соціальну проблему, або психологічну проблему сучасності. Коллекції ROUSSIN - це речі зі змістом і сенсом, які начебто «розмовляють» з соціумом і несуть меседж дизайнера світу - через людей, які обирають одяг цього бренду. ROUSSIN - це про змістовні речі, про спілкування - це значно більше ніж одяг!

 

«Всі дорослі спочатку були дітьми, тільки мало хто з них про це пам'ятає» - Антуан де
Сент-Екзюпері, «Le Petit Prince» («Маленький Принц»).
 
Цього сезону у коллекції FW 20/21 моделі на подіумі перетворилися в Антуана де Сент-Екзюпері, автора твору «Маленький Принц», зображуючи на стіні малюнки баранчика, удава, що проковтнув слона, самого маленького принца, і в персонажів, які псували створені зображення. 
 
Перформанс доповнив музичний супровід. Долинали звуки міста, машин, розмов, які, накладаючись на чистий звук природи, відображають вплив людей і створених ними матеріальних речей на планету і на самих себе. Адже з віком люди підкоряються матеріального світу, втрачають всі духовні якості і починають безглуздо існувати, а не жити. Забувають, що колись були дітьми, забувають, як бачити серцем.
 
Постановка показу - це сучасна інтерпретація твору, який максимально глибоко розкриває тему зіпсованості внутрішнього світу, дорослих «хвороб» і духовної спраги. При цьому в образах моделей простежуються персонажі твору. Використані в колекції маски і балаклави - це спосіб прикрити дорослими свою голу душу, або зберегти її залишки.