В УКРАЇНІ ВДРУГЕ ВІДБУДЕТЬСЯ BE SUSTAINABLE! FASHION SUMMIT

В УКРАЇНІ ВДРУГЕ ВІДБУДЕТЬСЯ

BE SUSTAINABLE! FASHION SUMMIT

 

 

1 вересня 2020 року, під час Ukrainian Fashion Week NO SEASON Season, у Мистецькому Арсеналі відбудеться наймасштабніший саміт, присвячений розвитку сталої моди в Україні.
 
BE SUSTAINABLE! – це професійна міжнародна подія, спрямована на підвищення рівня експертизи у напрямку сталого розвитку українських професіоналів, які працюють у сфері дизайну та виробництва одягу.
 
Проект представлений як інтерактивний простір на головній локації Ukrainian Fashion Week протягом усього періоду UFW. Цей простір служить для відкриття, демонстрації та підтримки українських та світових дизайнерів, які впроваджують стійкі практики у своїх колекціях.
 
Друга частина проєкту – освітня, це одноденна відкрита конференція, яка висвітлює ключові аспекти сталого розвитку. Основною метою конференції є пошук рішень для ефективного розвитку відповідальної, етичної та екологічної fashion-індустрії в Україні.
 
BE SUSTAINABLE! – головний центр розвитку свідомої моди, освіти та нетворкінгу в Україні!
 
Цього разу BE SUSTAINABLE! Fashion Summit одержав підтримку Програми малих ґрантів публічної дипломатії уряду США – «Культура та програми для молоді» 2019-2020. Сьогодні ми маємо можливість відкрити для України більше перспективних свідомих дизайнерів та брендів і надати їм платформу для демонстрації свого потенціалу. Познайомитися з молодими сталими дизайнерами гості UFW зможуть в інтерактивній інсталяції BESUSTAINABLE! Space на головній локації Тижня моди.
 
 
Незважаючи на всесвітню пандемію та певні труднощі в організації масштабних заходів, до яких призвів глобальний карантин, програма BE SUSTAINABLE! Fashion Summit розширює формати та рівень міжнародної експертизи. Головною темою цьогорічного саміту стала
циркулярна економіка та майбутнє сталої моди. Серед запрошених спікерів – Патрік Дафі (Patrick Duffy), засновник Global Fashion Exchange та Intandem Creatives, Лоренцо Альбріджі (Lorenzo Albrighi) та Юн Куо (ShihYun Kuo), засновники Lablaco, Патрік Макдавелл (PatrickMcDowell), лондонський дизайнер, Сабріна Ґільдхаус (Sabrina Gildehaus), CEO GILDEHAUS, Кейрі Ленціус (KairiLentsius), fashion-дизайнерка та викладачка факультету текстилю у Pallas University (Естонія), та багато інших. Модеруватиме саміт Яна Панюшкіна,
журналістка, редакторка сайту The Page Style та ведуча телевізійної програми «Перша шпальта».
 
У зв’язку із правилами карантину кількість місць значно обмежена. Інформаційну підтримку надає ексклюзивний телевізійний партнер проєкту BE SUSTAINABLE! «Ранок з Україною» – інформаційно-розважальне шоу, що виходить у будні о 6:30 на каналі «Україна». Програма вже давно здобула прихильність українців і стала улюбленим ранковим шоу мільйонів.