ВИШУКАНИЙ ДУЕТ АНДРЕ ТАНА І КАТІ ОСАДЧОЇ

ВИШУКАНИЙ ДУЕТ
АНДРЕ ТАНА І КАТІ ОСАДЧОЇ
 
 
Останні дні літа...
Осінь немомітно підкралася до нас... 
Вже немає цієї нестерпної липневої спеки, але сонячне проміння ще тішить нас своїм теплом. Хтось вже сумує за літом і чекає наступного сезону. Але навіщо сумувати? Ми пропонуємо Вам поринути у спільну колекцію Андре Тана та Каті Осадчої за новими враженнями, гарним настроєм та стильним образом!
 
 
Стримана і елегантна, свіжа і жіночна - колекція, яка зупиняє мить аби насолодитися красою бездоганного образу. Лінійка, яка затримує нас у цих останніх літніх днях аби ми змогли посмакувати прощальний поцілунок літа і покрасуватися ще у літньому вбранні. Найвідоміший український дизайнер Андре Тан досить часто експериментує у своїх колекціях: його співпраця з відомими людьми щоразу створює захопливі образи, оригінальні деталі і особливу атмосферу. За новим натхненням і новими ідеями Андре Тан звернувся до незрівнянної модниці Каті Осадчої.  Вона заслужено вважається іконою стилю, адже, мабуть, всі її образи викликають захоплення і гіпнотезують увагу: її аксесуари і деталі силуету розглядають, немов витвір мистецтва.
 
 
Цей зірковий тандем створим вишукану колекцію, яку із задоволенням одягатимуть для романтичних вечорів, просто гуляючи з родиною на природі, блукаючи вуличками улюбленого міста з друзями. Лінійка це - мрійливі сукні з рукавами-воланами, блузки з витонченим мереживом, в яких відлунюють українські мотиви вишиванок, брюки-палаццо з високою талією, що підкреслять жіночність фігури, витончені брючні костюми та комбенізони. І авжеж безсумнівна родзинка екстравагантної Каті - головні убори та аксесуари: капелюшки і такі ультрамодні зараз обручі з бантом. Лідируючий колір колекції - білосніжний білий, як символ переосмислення і оновлення.
 
 
Певна річ, Андре Тан продовжує створювати колекцію з високоякісних екологічних матеріалів: органічного котону, льону і безумовно родзинкою стали інноваційні тканини з переробленого цукрового очерету, ананасового листя, стебел рису, гілок бананів. Катя коментує, що їхня спільна з Андре Таном колекція - це образи поза часом, натхненні українською культурою та традиціями. 
 
 
Що ж літо добігає свого кінця і ми сподіваємося, що українські красуні ще матимуть час прогулятися у вбранні з цієї граціозної колекції.