VOROZHBYT&ZEMSKOVA SS 2021

VOROZHBYT&ZEMSKOVA

SS 2021

 

Героїня Vorozhbyt&Zemskova – дівчина великого міста – розумна, начитана, інтелігентна, з хорошим смаком в моді, мистецтві, музиці і кінематографі. Вона весь час перебуває в пошуку себе, прагне до нових досягнень, але при цьому хоче залишатися романтичною та жіночною. Тому дизайнери Олена Ворожбит і Тетяна Земскова закодували символи жіночності в новій колекції: при суто маскулінних мінімалістичних формах вони використовують пастельну гамму кольорів, а також ніжне мереживо, але з утилітарним характером. 
 
Гра контрастів в дизайнерському виконанні завжди виглядає неординарно й актуально. Бренд не змінює свою fashion генетику, повертаючись до благородної стриманості відтінків пильно-рожевого, теплого білого, бежевого; пластиці ліній, спокою, еко шкіри і накладних кишень. Традиційно Vorozhbyt&Zemskova демонструють ідеально вивірений крій і увагу до найменших деталей.
 
Дизайнери, яким більше 20-років вдається дивувати шанувальників трендовими і актуальними колекціями, чуйно реагують на нові соціальні тенденції і трансформації. Джерелом натхнення в цьому сезоні для модельєрів стали великі міста майбутнього.
 
Багато в чому на них вплинули ідеї футуролога Жака Фреско, з його концепцією Venus Project. Це унікальний проект кібер мегаполісу, де наука і технології будуть служити суспільству з меншим впливом на навколишнє середовище.