ЖІНКИ БЕЗ МЕЖ НОВА ОВЕРСАЙЗ КОЛЕКЦІЯ LITKOVSKAYA

ЖІНКИ БЕЗ МЕЖ 
НОВА ОВЕРСАЙЗ КОЛЕКЦІЯ LITKOVSKAYA
 
 
Мода без меж - це коли фантазія модельєра вільно розвивається без шаблонів, тенденцій моди і стандартних праметрів. Однозначно у випадку з одягом, яку придумує дизайнер, розмір і стереотипи не мають значення. Про це говорить у своїй новій лінійці популярний та успішний український бренд Litkovskaya. Зауважимо, що дану колекцію було презентовано в рамках Тижня моди у Парижі, а обличчям рекламної кампанії став відомий співак Макс Барських.
 
 
Давайте зупинимося детальніше на ідеї нової лінійки. Просторий, нейтральний до будь-якої статури крій із необробленими краями майже буквально проголошує ідею глобальної, суцільної незавершеності. Колекція, що позбавлена будь-яких умовностей, вона, як і світ, перебуває у постійному процесі руху і змін.
 
 
Модельний ряд набуває нестандартного обороту завдяки оригінальним костюмам. У цій лінійці вони ніби телепортувалися з чоловічого гардеробу - про це говорять об'ємні образи і скульптурні лінії. Ще одне актуальне рішення наступного сезону жакети, які бренд вирішив обіграти тут, створивши їх із відсортованих чоловічих сорочок. 
 
 
Дизайнер переосмислила творчість художника Кіта Харінга і обіграла флористичні мотиви у вигляді квітучих макових полів. А певні деталі виробів нагадують про солярні символи, колесо Сансари і вічне повторення. Але на цьому політ фантазії бренду не закінчився. Так хітовим елементом колекції стануть сережки у формі заплетеної коси - акцент на жіночності лінійки.