ANNA GAIOVA NOSS

ANNA GAIOVA
NOSS
 
 
 
Нове ім‘я серед українських бредів, яке набирає популярності та зачаровує своїх поціновувачів цілісністю, легкістю та красою.
ANNA GAIOVA новий український брен під керівництвом чарівної Анни Гайови, переможниці торішнього конкурсу «Safe fashion», яка полонить красою своїх робіт та сміливо руйнує стереотипи що до одягу, який дбає про безпеку пішоході на дорогах при цьому залишаючись не лише привабливо легким, а й функціональним.
 
 
Колекція «Lines of light» була створена дизайнеркою з особливою чарівною атмосферою вечірньої столиці. У вечірньому Києві кожна деталь навіює особливу, таємничу атмосферу, присмеркові лінї, світло фар та вітрин магазинів, легкість руху у великих скупченнях поспішаючих людей. Колекція передає всю цю красу завдяки приглушеним кольорам: лілові та фіолетові, темно-синій, чорні та сірі кольори, різні відтінки теракотового.
Яскравими акцентами є тендітні лінії з рефлективних матеріалів, що чудово виконують свою захисну функцію і стають помітними під час світла фар та спалахів вечірнього міста.