БЛОГЕРСТВО І СВІТ FASHION СПІЛЬНА ЛІНІЙКА ЮЛІЇ ЄРМОЛАЄВОЇ ТА БРЕНДУ KNITTEN

БЛОГЕРСТВО І СВІТ FASHION
СПІЛЬНА ЛІНІЙКА ЮЛІЇ ЄРМОЛАЄВОЇ ТА БРЕНДУ KNITTEN
 
 
Модні блогери вже давно стали невід'ємною складовою світу моди. Швидко, суб'єктивно, проте цікаво і яскраво розповідають блогери у інтернет-просторі про власний стиль, свої вподобання, про тенденції світу fashion. Висвітлюючи своє життя в мережі, розкриваючи свої секрети краси і стилю, блогерсто вже давно перестало бути просто хобі, а перетворилося в найпопулярнішу професію. За якою не тільки спостерігають читачі, а й певним чином воно активно впливає на галузь моди, роботу дизайнерів і стилістів.
 
 
Стильні інфлюенсерки найпершими підхоплюють тренди та представляють їх своїй широкій аудиторії. Вони щодня демонструють повсякденні аутфіти і надихають тисячі модниць. Fashion-блогери однозначно - це талановиті особистості, що задають стандарти краси, а подекуди стають справжніми іконами стилю.
 
 
Деякі з них не хочуть залишатися на місці та починають розширювати горизонти своєї діяльності. Так, блогер Юлія Єрмолаєва та модний український бренд Knitel представили світу свою спільну колекцію. З думками про романтичну Італію, яку блогерка називає своїм другим домом, була створена дана лінійка. Неперевершена лінійка із 10 речей, вмістила в собі розкішний сет образів із високоякісної та комфортної мериносової вовни й акрилу. Легкі та спокійні віддтінки бежевого, небесно-блакитного, глибокого бордо і мідного - приємна кольорова гамма на кожен день. 
 
 
Лінійка включає  міні-сукню Follia, максі-сукню Como, топ і міні-спідницю Milano, кардиган і штани Donna, комплект з міді-спідниці та укороченого светру Spiga. Що ж до деталей самих образів - варто звернути свою увагу на рукава-мітенки та невід'ємний атрибут кожної жінки - сумку, яка у колекції представлена у вигляді об'ємної моделі сумки-тоут Verona.
 
 
Дана колекція - це безпрограшнйи варіант для осінньо-зимового сезону, яка не лише зігріватиме свою власницю, а й створить жіночний лук щодня.