ЕПАТАЖНІ ПОВСЯКДЕННІ ОБРАЗИ ВІД УКРАЇНСЬКИХ ДИЗАЙНЕРІВ

ЕПАТАЖНІ ПОВСЯКДЕННІ ОБРАЗИ 
ВІД УКРАЇНСЬКИХ ДИЗАЙНЕРІВ 
 
За українською fashion індустрією так цікаво спорстерігати, як за динамічним голівудським екшеном. Українські модельєри уміють вражати і навіть шокувати. Скільки ефектних образів вони створюють, на які сміливі експерименти вони йдуть за для реалізації власних амбіцій та бурхливої фантазії. А як не згадати про дивовижні колаборації та неочікувані творчі партнерства. І все за для втіхи їх шанувальників та для свободи власного самовираження.
 
Сьогодні ми пропонуємо переглянути найепатажніші повсякденні образи від наших дизайнерів. Команда DESIGNERS.UA відібрала на власний розсуд найоригінальніші кежуал образи та попри нумерацію, ми не оцінюємо наведені нижче бренди. Перед усім ми переслідуємо ідею показати, якими ж екстраординарними ідеями діляться з публікою найуспішніші дизайнери нашої країни.
 

бренд TTSWTRS                                                               бренд 
KATERINA KVIT
 
1. Відкриває наш огляд бренд TTSWTRS із своїм футуристичним образом із нової колекції AI met a woman. Такий ідеалізований образ жінки, яка крокує вулицями сучасного міста виглядає фантастично і ефектно.
 
2. Образ сучасної Трініті від  KATERINA KVIT із колекції AW 2021/22 не може не привернути увагу. Сміливо! Впевнено! З викликом! Саме таке вбрання розвіює ілюзії про сірі будні.
 
бренд Yulia Yefimtchuk+                                                                      Sбренд LITKOVSKAYA
 
3. Модернізована полька дот від Yulia Yefimtchuk+ з колекції весна-літо 2022 виглядає ефектно і легко. Але головне, що даний образ дозволяє зберегти свободу і комфорт руху при всій його індивідуальності.
 
4. Бренд LITKOVSKAYA запропонував свою версію одягу для шанувальників східних мотивів. Розвінчуючи всі стереотипи, з'являється мінімалістичний і в той же час такий екстравагантний образ. Вірно підібране взуття та завершальні штрихи у зачісці - створюють образ довершеним і повноцінним.
 
бренд KSENIA SCHNAIDER                                                                         бренд FROLOV
 
5. Якщо Ви хочете позитивних відтінків жовтого, тоді образ щоденного луку від KSENIA SCHNAIDER буде саме те, що Ви шукаєте. Вільний та відкритий крій сорочки та зручні джинси забезпечать комфорт і небанальний варіант для прогулянок містом.
 
6. Вау-ефект, якого шукають часто жінки, задасть одяг від відомого креативного дизайнера України та власника одноіменного бренду FROLOV. Якщо трохи пофантазувати, то для зустрічей з друзями даний образ прекрасно підходить та не залишить байдужими оточуючих. 
 

бренд 
VALERY KOVALSKA x ЦУМ                                                                бренд CHAKSHYN
 
 
7. Авжеж ми не могли пройти повз цікаві ідеї від колаборацій у світі української моди. Пропонуємо звернути увагу на аквамаринові переливи у ансамблі із легінсів та бодді від VALERY KOVALSKA x ЦУМ. Нестандартний образ прикрасить жіночу фігуру та задасть такого ж яскравого настрою на цілий день.
 
8. CHAKSHYN у своїй колекції весна-літо 2022 зупинився на цікавому дизайнерському рішенні - наданню об'єму образу за рахунок масивних плечей та вільного крою одягу. Що ж вийшло оригінально та презентабельно.
 

бренд 
GOD NAKED                                                               бренд KARAVAY
 
 
9. Колекція бренду GOD NAKED - це крик душі та свобода власної унікальності. Образ бренду зухвало йде назістріч новому дню і не боїться осуду та шаблонних поглядів.
 
10. Багатогранність чорного кольору та глибина суті, яку передає наступний образ, - це витвір фантазії дизайнера бренду KARAVAY із колекціх осінь-зима 2021/2022. Хто сказав, що лише райдужні відтінки передають настрій? Форма, структура і крій вправно акцентують увагу на деталях й мотивах.
 

бренд T.MOSCA Х ЦУМ                                                                          бренд FFFACE.ME Х FINCH

 
11. Сміливість і ще раз сміливість! Наступний бренд пропонує розправити крила і бути собою. Стильний в'язаний набір із об'ємного светру та ультракоротких шортів дивовижно затишно та привабливо поєднався в результаті. Яка ж неординарна особистість відважиться отак прогулятися в цій стильній та зручній комбінації! Образ від творчого союзу T.MOSCA Х ЦУМ - стане родзинкою Вашого гардеробу.
 
12. Стримано і впевнено. Високі чоботи, масивного крою і подовжений худі від FFFACE.ME Х FINCH - образ, який блискуче вписується у нашу оглядову колекцію для нестандартно думаючих людей.
 

бренд 
ROUSSIN                                                                       бренд STARCHAK
 
13. Український бренд ROUSSIN зумів знайти свій секретний код до ексраординарної молоді. Ламаючи стандарти і переходячи на новий рівень самосвідомості та свободи, бренд пропоную показати свою особистість через власний імідж і стиль.
 
14. Молодий дизайнер Марія Старчак вирішила переосмислити українські етнічні традиції та дала нове життя гуцульському колориту, адаптувавши його під тенденції сучасності. Вийшло незвично та захопливо.
 

бренд DZHUS                                                                                   бренд MILD POWER

15. Кожна колекція DZHUS - це стрибок у паралельну реальність. Тут багатофункціональність та геометрична складова фасону відчайдушно нагадує фантастичне майбутнє і його футуристичні модні тенденції. Образ з колекції SS 22 впевнено зайняв своє місце у нашому огляді.
 
16. Чоловіча мода за звичай має свої правила та обмеження. Але навіщо цього дотримуватися, якщо Ви обираєте образ від бренду MILD POWER. Виразний орнамент та затишний костюм для того, щоб відчуття комфорту супроводжувало протягом всього дня.
 

бренд POUSTOVIT                                                                           бренд the COAT by Katya Silchenko
 
17. Для тих, хто полюбляє ретро мотиви та зберігає дань традиціям попередніх поколінь, додати трохи ноток минулого до образу допоможе чайна сукня від видатного українського дизайнера Лілії Пустовіт.
 
18. Картато і затишно - ось перші думки про оригінальний та стильний образ від the COAT by Katya Silchenko. Навіть у прохолодні вечори можна обрати вбрання, що підкресле неперевершений смак та колоритний характер власника.
 

бренд OVERALL                                                                       бренд СHUPRINA
 
19. Ексцентричний образ від українського бренду Overall - як вибух барв та емоцій із епохи 90х завітали до нас аби нагадати про свободу вибору та особливу спрагу до позитивного настрою та яскравих образів.

20. Закриває наш огляд вбрання із колекції CHUPRINA, яке немов говорить: "ВИДІЛЯЙСЯ!". Заклик бути собою, агітація за оптимістичний настрій та вільний дрес код у повсякденному житті. Ось основні лозунги образу, який створює свої стандарти особистого самовираження.