Everybody can be a princess! KATERINA RUTMAN SS 2020

KATERINA RUTMAN
SS 2020
 
 
Образ modern princess став центральною темою і джерелом натхнення колекції весна-літо 2020 KATERINA RUTMAN. Сучасне суспільство відходить від суворих канонів краси, світських правил і забобонів класової системи минулого.
 
Світ сьогодні настільки мінливий, мобільний і гнучкий, що по суті будь-яка мрія і будь-яка мета може бути досягнута простіше, ніж раніше. Аристократичність, витонченість і такт шекспірівської героїні і разом з тим абсолютна мобільність, космополітичність, впевненість в собі і сила характеру – такою бачить дизайнер Катерина Рутман справжню сучасну принцесу.
 
Everybody can be a princess – важливий меседж колекції і основа ДНК бренду KATERINA RUTMAN. Дівчата з дитинства мріють стати принцесами, і з віком ці мрії не зникають. Тільки зараз ми навчилися не ідеалізувати осіб королівської крові, а вибирати рольових моделей серед жіночних, успішних і гідних захоплення жінок. Феномен популярності Меган Маркл або княгині Монако, Шарлен – яскравий тому приклад.
 
Головна героїня нового кампейну KATERINA RUTMAN – красива, жіночна і самодостатня особистість, яка рухається вперед до своєї мрії. Її стиль і зовнішній вигляд натхненний Діаною, принцесою Уельською, її нарядами 1980-90х років, палітрою кольорів, тим, як вона гармонійно міксувала спортивні елементи з класикою. У колекції можна побачити цитати знакових деталей знаменитих суконь леді Ді, наприклад, об'ємні рукава буф. «Це дійсно timeless look. Її образи, почуття стилю набагато випередило свою епоху», - каже Катерина Рутман.