Феєрично в Новий рік ! 20 цікавих образів від 10 українських дизайнерів для святкування Нового року.

Феєрично в Новий рік!
20 цікавих образів від 10 українських дизайнерів
для святкування Нового року.
 
 
                                                                   GUDU SS20                                                                                                  FROLOV SS20 
 
2020 рік безсумнівно відкладеться у нашій пам’яті, але як стверджують науковці, найкраще людина запам’ятовує перший та останній фрагменти подій. Пропонуємо Вам створити позитивне та яскраве враження останньої ночі  2020 року. 
 
Редакція fashion-порталу Designers.ua підібрала для Вас яскраві та феєричні образи  від українських дизайнерів. Усі представлені одиниці є частиною колекцій 2020 початку 2021 років, що доводить теорію про творення своєї реальності власними руками. Натхнення та краса завжди живуть всередені нас, необхідно відкритися світу та підтримувати цей вогонь в собі.
 
                                          GUDU SS20                                                                  RYBALKO SS20  
 
1.Свято необхідно починати яскраво, саме тому першими до перегляду пропонуємо Вам образи від українського бренду FROLOV. Прикрашена кристалами сукня-корсет з сяючою бахромою підкреслює жіночу сексуальність при цьому залишаючись витонченою, вечірня велюрова сукня помаранчевого кольору з ручною вишивкою створює атмосферу справжнього свята та дарує крапельку тепла нагадуючи заходи сонця на Кубі.
 
          FROLOV SS20                                                                                           FROLOV AZUCAR collection
 
2.Вечірня сукня з бахромою, вкрита сяючими паєтками, та багатошарова, плісірована сукня з корсетною основою на одне плече  від українського бренду Gudu стануть окрасою новорічного вечора. У цьому році Gudu причаровував нас до себе своїми неймовірними та живими колекціями.
 
          GUDU SS 2021                                                                                                          GUDU SS20  
 
3.Стримані і водночас заворожуючі сукні з колекції SS20 українського бренду FINCH приковують погляди та дарують естетичну насолоду. Бренд продовжує наслідувати свої принципи і робить одяг не лише якісним, але й свідомим у виробництві. Він набув значущої популярності серед світових зірок.
 
      FINCH SS20
 
4.Серед порад для святкування цього Нового року часто лунає приклад сімейного свята,  у комфорті та затишку, і для такого випадку ми підготували для Вас чудові образи з Home колекції від  Katerina Kvit x T.Mosca. Брючні костюми небесно-блакитного та бежевого кольорів не лише надзвичайно зручні, але й навіюють атмосферу 80-х років. В них ідеально танцювати всю ніч, вони підійдуть для святкування з родиною або для вибухової зустрічі  з друзями.
 
Katerina Kvit x T.Mosca Home
 
 
5.Продовжуючи тему минулого сталіття, звертаємо вашу увагу на образи у стилі 60-х років з колекції SS20 the COAT by Katya Silchenko. Блискучий брючний костюм з драпіровкою та шнуровкою на рукавах  і ніжна, як ягідне суфле, сукня, що дарує неймовірну легкість.
 
 

theCOAT by Katya Silchenko SS20

 

6.Романтики у новорічну ніч можуть додати образи від українського бренду MALVA FLOREA. Ніжні та витончені сукні дарують комфорт, легкість та красу. У таких нарядах хочеться світитися від щастя і загадувати найважливіші бажання.
 

MALVA FLOREA SS21

 

7.А для гучної вечірки чудово підійдуть образи від бренду LALLIER. Блискуча чорна сукня з v образним  вирізом та бахромою або більш ніжна, корсет-сукня молочного кольору з об’ємними рукава. Яскраві та сексуальні образи закарбовуються у пам'яті.
 
LALLIER SS 2021
 
8.Ми не змогли оминути колекції  бренду RYBALKO. Вечірня сукня з бахроми прикрашена зірками, або драпірована сукня насичено синього кольору, який є трендом цього року, ідеально впишуться у святкову атмосферу.
 
                                                           RYBALKO SS20                                                                                RYBALKO TIME collection
 
 9.Серед одиниць українського бренду Gasanova можна підібрати для себе комбінезон вкритий стразами, що в прямому сенсі змусить Вас сяяти у новорічну ніч, або легку, ніжно-блакитну сукню з глибоким вирізом. Цього року брен відійшов від своєї звичної відвертості та надмірної сексуальності, що тільки додало уваги та збільшило кількість прихильників.
 
 
     Gasanova SS20                                                                                                      Gasanova FW 20/21
 
10.Особливо символічними для нас є образи від бренду, який з‘явився цьогоріч, як доказ, що жодні події не зупиняють наш розвиток, NICK VANGARD від Макса Барских. Ультракоротка сяюча золота сукня та смокінг на тему «Woman like men» закохують у себе з першого погляду. 
 
 NICK VANGARD  Industrial Habits
 
Новорічна ніч особлива, у цей вечір потрібно сміливо залишити всі негаразди в минулому та почати формувати нову реальність. Лише Ви вирішуєте, якою вона буде. Лише Ви вирішуєте з ким і як святкувати Новий рік, і саме Ви може створити незабутнє свято яке феєрично проведе Вас у щасливий 2021 рік, а яскравий образ допоможе Вам у цьому! 
 
З Новим Роком! Будьте собою, створюйте свою реальність - це головний інструмент успіху. 
 
 
Автор статті: Діана Тропанець.