FROLOV AZUCAR collection

FROLOV

AZUCAR collection

 
«Я уявляю жінку, яка приїхала на Кубу в дуже красивий будинок, де давно ніхто не живе. Вона знаходить в одній з кімнат скриню зі старим кутюром власниці цього маєтку, яка можливо тікала під час революції і все залишила. А нова гостя, вийшовши оголена з басейну почала це все примірювати на себе, міксуючи зі своїм особистим трикотажем і джинсами.
Вона надягає кутюр не «на вихід» а для розслабленого читання книги на шезлонзі біля басейну. Такою я придумав собі головну героїню нової колекції FROLOV».
 
Колекція AZUCAR про - сміливість, іронію і свободу. На неї Івана Фролова надихнула фотографія, яку він отримав від коханої людини, що подорожувала по Центральній та Південній Америці. На світлині - захід сонця в Гавані. Історично, це явище є символом сили,пристрасті та зверненням до свого особистого «я». Фотографія перейшла на тканину і стала центральним елементом AZUCAR, який фіксує важливість моменту і вічну красу природи.
 
В кольоровій палітрі колекції також читається вплив Куби: багряно-червоний, помаранчевий, жовтий та золотий. В колекції Фролов розвиває напрям couture-to-wear, створює сукні та костюми-трансформери і розроблює нову серію масок та bra-bags. Пристуня також вишивка глітерними нитками на куртках з деніму та друк по штучному хутрі. Також FROLOV
презентує продовження колаборації з брендом взуття Marsala.
 
Аргентинська письменниця та меценат Вікторія Окампо, аргентинський політичний лідер Ева Перон, кубинська балерина Алісія Алонсо, кубинська співачка Селія Крус - жінки, чия постать і творчість надихнула Івана Фролова на створення колекції.