Gasanova SS20

Gasanova

SS20

Smart is the all-time sexy

Більше зухвалості, контрасту і технологічності - з таким посилом український бренд Gasanova представляє колекцію SS20. На цей раз вона складається з 4 блоків, в кожному з яких - по 7 образів, які повторюються у шовку, вовні, денімі та кристальних тканинах, що стали візитною карткою бренду. Завдяки такому формату всі речі в колекції легко поєднувати одна з одною, що дозволяє вибудувати повноцінний капсульний гардероб, що підходить практично для будь-якої ситуації.
 
Це рішення - ще один крок бренду в напрямку розумного споживання, який має на увазі максимум можливих варіантів стилізації при мінімальній кількості виробів. Пройшовши навчання у кращих флорентійських кравців в рамках виставки Pitti Uomo, команда бренду ще більше відточили лінійку костюмів, яка поряд з кришталево тканиною стала однією з головних складових ДНК бренду Gasanova.
Чоловічі костюми дизайнер адаптує до особливостей жіночої фігури, зберігаючи при цьому традиції італійських артизанів: всі вироби збираються вручну, за класичною технологією, що істотно продовжує їх життя в первозданному вигляді. «Ми скрупульозно працюємо над технологіями виробництва і не використовуємо синтетичних матеріалів, щоб наші костюми в результаті передавалися з покоління в покоління», - коментує Ельвіра Гасанова.
 
Дихотомія маскулинного і фемінного проявляється і в дизайні: черпаючи натхнення  сексуальним стилем 2000-х, Гасанова активно використовує корсетні елементи і поєднує їх з глибоким декольте каре в топах. Короткі бандажні сукні доповнюються крісталльним бра і гармонійно поєднуються з плащами класичного крою, а облягаючі моделі з кришталевої тканини дизайнер балансує корсетними топами, поєднуючи строгість костюмів з провокаційною прозорістю, а стриману кольорову гамму - з підкресленою сексуальністю крою, колекція Gasanova SS 20 підкреслює багатогранність стилю сучасної жінки, яка не обмежує себе рамками і стереотипами.