Головні б’юті тренди сезону осінь зима 2020 2021

Головні б’юті - тренди сезону.
Осінь - зима 2020/2021
 
 
 
Ефект «мокрого волосся»
 
Цей тренд вже декілька сезонів не відпускає шанувальників краси, залишаючись головним б‘юті - хітом останніх років. Ця зачіска поєднує у собі легкість та свіжість літа, нею чудово можна насичити похмурі осінні та зимові дні.
 
 
Творчій безлад
 
Всі давно втомилися від ідеально чітких ліній та бездоганних зачісок. Провідні світові стилісти пропонують розбавити свій образ легкістю та хаотичністю. Волосся має виглядати так, ніби його щойно висушили феном, а макіяж має бути трохи розмитим, для цього його модна наносити пальцями.
 
 
 
Блиск та стрази
 
Чим більше сяяння - тим краще. Існує безліч варіацій, від звичайних блискіток та рідкого гліттеру до реальних стразів, які можна наносити на будь - яку частину обличчя.Легке сяяння теж може бути прийнятним, але потрібно дивувати.
 
 
Чубчик 
 
Загадковий чубчик, яким так надихаються стилісти, зачіска яка буде актуальною цього сезону. Рваний чубчик, рідкий та короткий. Для ідеального порівняння необхідно згадати Амелі, героїню однойменного фільму, яку грала Одрі Тоту.
 
 
 
Глибокий пробір
 
Ця зачіска завжди є актуальною, адже може створити ілюзію популярного чубчика, не потребуючі обрізання волосся. Якщо Ви хочете змін, сміливо спробуйте втілити  її.
Вона поєднує у собі красу та легкість, сексуальність та простоту.
 
 
 
 
Червоні губи.
 
Класика завжди залишається класикою. Легко, витончено та звабливо. Цей акцент підійде як для званної вечері, так і для прогулянок з подругами. Цієї осені особливо актуальним є глибокий відтінок червоного кольору.
 
 
 
Стрілки
 
Тут фантазія кожної може втілитися: класичні стрілки та цікаві візерунки, з блискітками та стразами, кольорові або прості. Кожен може доповнити свій образ тим, що довподоби. Головне не боятися бути авантюристкою.