ГОТУЄМОСЯ ДО ПОХОЛОДАНЬ РАЗОМ ІЗ КОЛЕКЦІЄЮ ОСІНЬ-ЗИМА 2021/2022 MARCHI

ГОТУЄМОСЯ ДО ПОХОЛОДАНЬ
РАЗОМ ІЗ КОЛЕКЦІЄЮ ОСІНЬ-ЗИМА 2021/2022 MARCHI 
 
 
Оксамитовий сезон добігає свого завершення. Зовсім скоро в Україну прийдуть справжні похолодання і варто не зволікати з оновленням свого гардеробу. Як зустріти суворий сезон стильно і комфортно знає український бренд MARCHI. Саме вони нещодавно представили світу свою нову лінійку осінь-зима 2021/2022.
 
 
Що ж модельєри бренду були одностайні у визначенні кольорової гами. Переважають спокійні відтінки палітри - стриманий сірий, класичний чорний, упевнений червоний. Саме така лаконічність дає великі можливості для додаткових деталей, крою одягу та для яскравих акцентів у вигляді аксесуарів. 
 
 
Виграшним дизайнерським рішенням було створення куртки трансформеру - знімні жилети і капюшони додають багатофункціональності виробу та дозволяють отримати одразу декілька образів в одній речі. Це варто уваги, погодьтеся? Щодо рішення обіграти деталі пуховика - тут безсумнівно бренд слідує сучасним тенденціям. То ж у колекції присутні об'ємні кишені та виразна металева фурнітура.
 
 
Сьогодні ми все більше задаємося питаннями наших обов'язків перед планетою. Ці питання переймають і засновницю бренду MARCHI, Валерію Марчі. Для неї екологічність являється вагомим пріоритетом при створенні нових колекцій. Тому і ця лінійка базується на основних непорушних принципах свідомого бренду.
В цьому сезоні верхній одяг виконаний з переробленої recycle-тканини, а наповнювачем став в чергове сертифікований гусячий пух з пружністю Fill Power 750 від українського виробника.
 
 
Легкі попри свою об'ємність куртки дуже комфортні та теплі. Саме в такому зручному одязі пересуватися по місту у холодний сезон року надзвичайно приємно.