Gudu.Натхнення у стилі Queen Gambit

Gudu.
Натхнення у стилі «Queen Gambit»
 
 
 
Український бренд Gudu та його засновник, грузинський дизайнер Лаша Мдінарадзе продовжує надихати нас своїм бачення жінки, драматичної та чуттевої героїні, яка не боїться бути сміливою, вільною та яскравою водночас. Героїня Gudu тендітна зовні але має характер та внутрішню силу, яку дизайнер вміло розкриває за допомогою самобутніх образів, що не потребують додаткових акцентів та аксесуарів. 
 
 
Бренд не зупиняється у пошуках поєднання форм, кольорів та фактур постійно надихаючись своїм основоположним елементом - героїнею Gudu. Цього разу  музою Лаші Мдінарадзе стала Бет Хармон, головний персонаж відомого серіалу Netflix  «Queen Gambit», якій полонив рекордну  кількість глядачів і став одним із перших у ТОПі  серед серіалів обов’язкових для перегляду.  
У зйомці  у стилі «Queen Gambit» присутні образи та наряди з різних колекцій Gudu, які чудово ілюструють той самий характер героїні і послуговують прикладом сучаної жінки,сильної і тендітної водночас. 
 
Нагадуємо, що крайня колекція бренду SS 2021 присвячена морю та його хвилям тому серед класичної чорно-білої палітри присутні лазурні та сині кольори, а 
хвилеподібні елементи придають колекції легкості та плинності.