Katerina Kvit LookBook SS 20

Katerina Kvit
 SS 20
LookBook
 
 
 
У сезоні весна-літо 2020 Katerina Kvit вибирає несподівану концепцію колекції, надихаючись культовим британським серіалом "Absolutely Fabulous". У ситкомі героїні Едіни Мунсон і її кращої подруги Петсі не перебирають висловів, зловживають алкоголем і
приміряють найнеймовірніші речі. Ексцентричні образи в інтерпретації Катерини Квіт виглядають стильно, а головне, цікавіше, ніж звичний стріт-стайл мейнстрім.
 
Дівчина Katerina Kvit одягається з гумором і отримує від цього задоволення, поводиться, як хоче, активна, інтригуюча і дотепна стерва, якій не сидиться на місці. Ключові моделі: ідеально скроєні костюми, які вже стали візитною карткою Катерини Квіт, шкіряні жакети, жилети, кюлоти, тренчкоти незвичайного крою, кроп-топи, асиметричні спідниці, брюки - палаццо. За гумор та іронію в модельному ряді відповідають аксесуари (сережки у формі валютних знаків, яскраві бандани, сумки-мішки), а також принти-слогани.
 
Палітра, незважаючи на сезон, базується на темних глибоких відтінках оливи, тютюну, мокко, з акцентами лимонного, блакитного і доповнена базовими - чорним і білим.