KATERINA RUTMAN DEMI-COUTURE 2022 ФЛОРИСТИЧНАЯ ФЕЄРІЯ

KATERINA RUTMAN DEMI-COUTURE 2022
ФЛОРИСТИЧНАЯ ФЕЄРІЯ
 
 
Нова колекція Катерини Рутман - флористичною казкою вривається у 2022 рік, відкриваючи прекрасний та барвистий світ жіночої душі, її мрій та стилю водночас. 
 
 
Героїня нової лінійки бренду легкою ходою уввійшла у доглянутий сад квітучих троянд, розкішних півоній та екстравагантних ірисів й сором'язливих фіалок. Гармонійно відчуваючи себе серед гігантських квітів, модель ніби фея прогулююється і красується у елегантних нарядах.
 
 
Роботи художника-імпресіоніста Джоела Ружі знайшли своє відображення у моделях із нової колекції, адже саме невимушений та повітряний стиль картин цього французького майстра пензля надихнув модельєра для власної інтерпритації ефемерних фантазій.
 
 
Ефірна та витончена фотозйомка переплела два світи жіночої краси та квіткової багатогранності в одне ціле. Кожен колір вбрань несе свою енергетику та символ, як і кожна квітка, що носить це забарвлення. Палітра моделей плавно перетікає з одного віддтінку в інший: символ чистоти білого кольору змінює рожевий, що характеризує жіночу ніжність та ласку, слідом за ним виринає загадковий фіолетовий, а далі ефектно вривається на подіум впевнений червоний - символ пристрасті та внутрішнього вогню.
 
 
Колекція KATERINA RUTMAN demi-couture 2022 зупиняє подих і фокує погляд на пишних деталях та асиметричному неординарному крою суконь.