LITKOVSKAYA PRE SS21

LITKOVSKAYA
PRE SS21
 
 
 
Цього року світ зупинився і дав змогу кожному з нас замислитися над ключовим, над суттю себе. Карантин залишив кожного з нас на одинці із собою, що привело багатьох до осмислення себе справжнього, без зайвої мішури, залишивши лише суть.
 
 
Дизайнерка Ліля Літковська і вся команда бренду LITKOVSKAYA осмислювали пре-колекцію SS21 саме в умовах карантину та дистанційної роботи, тому кожна деталь насичена найціннішими почуттями, які часто приховані під купою речей. 
 
 
Усі силуети колекції м‘які, текучі, наповнені характером та шармом.
Одиниці колекції не лише приемні та тактильні, адже бренд працює з натуральними матеріалами - льоном та вовною, а й багатофункціональні, ми може трансформувати їх. Це є чудовим символом руху людини у житті, коли якісь другорядні речі перетворюються і стають головними, суттю. 
 
 
Колекція наповнена ніжними відтінками білого і небесно- блакитного кольору, а також класичним чорним кольором, який поступово переходить у коричневий.
 
LITKOVSKAYA піклується не лише про комфорт своїх клієнтів, а й про навколишній світ. Бренд створює артизанальні речі з перероблених текстильних залишків, чім допомагає розвитку індустрії і робить довкілля чистішим.