Нова колекція “I AM” ROUSSIN: Ukrainian Fashion Week No Season 2021

Нова колекція “I AM” ROUSSIN:

Ukrainian Fashion Week 

No Season 2021

 

 

 

5 лютого відбувся показ “I AM” бренду ROUSSIN в рамках Ukrainian Fashion Week No Season 2021. Нова колекція присвячена самопізнанню шляхом самотності й виявляє іншу сторону людини, що залишається віч-на-віч зі своїм “я”.  

 

Digital-досвід бренду базується на світовій хвилі ізольованості. Проте усамітнення не є вироком – це шлях до справжнього, це подорож у власний вимір, який ми зазвичай зачиняємо за дверима тенденційної типовості. 

 

 

Модель в онлайн-перформансі ROUSSIN є головним героєм власного внутрішнього світу. Опинившись за межами фізичного контакту з іншими людьми, герой продовжує тримати чесний контакт із собою. Це історія не про боротьбу із самотністю – це прототип теорії прийняття.

 

Особливістю “I AM” ROUSSIN є використання люмінесценції, що надає тканині додаткової властивості: поглинаючи світло від будь-якого джерела, річ у темряві самостійно стає джерелом освітлення. Технологія накопичення світлової енергії у колекції свідомо підкреслює потужність людського “я” і цінність її самостійного прояву, як форми нової потокової енергії. 

 

Колекція створена за підтримки Українського культурного фонду в рамках програми інституційної підтримки.