ОСІННІЙ БЛЮЗ ДУЕТУ КАТІ ОСАДЧОЇ ТА АНДРЕ ТАНА

ОСІННІЙ БЛЮЗ
ДУЕТУ КАТІ ОСАДЧОЇ ТА АНДРЕ ТАНА
 
 
Осінь в чергове не запізнилася і прийшла з повним ансамблем вітрів та дощів. І як красномовно ми не просимо залишити нам поцілунки літа у вигляді бабиного літа хоча б на пару днів ... за вікном все-одно звучить музика осіннього дощу, пробігаючи кавалькадою бризок. Цей осінній блюз повільно звучить шурхотом опалого листя і гомоном періодичного циклону. Він навіює бажання заховатися в щось тепле, комфорте і затишне. Так, щоб зустріти в цьому безтурботному настрої сувору зиму, а там вже і до весни недалеко.
 
 
Що ж цей осінній блюз сполохнув своїми акордами світ української моди. І резонуючи йому, осінній дует представили публіці Катерина Осадча і Андре Тан.Осіння капсула Timeless була створена з бажанням створити речі за межами часу, актуальність яких не залежатиме від трендів, а зігріватиме й тішитиме багато років поспіль.
 
 
В чому ж особливість нової лінійки творчого тандему? Непомітні погляду, в основу колекції лягли проукраїнські мотиви. Їх реалізували відомі українських художниці: Тетяни Яблонської та Марії Примаченко. Саме вони розробили унікальні принти на сукнях, светрах і кардиганах за мотивами своїх картин. Тут кожен елемент несе своє значення, кожна квітка - це символ і енергетика.
 
 
Приємні светри з високим горлом, комфортні кардигани на великих гудзиках, зручні і затишні трикотажні брючні костюми та елегантні сукні й спідниці. Все продумано до дрібниць для того, щоб цей оксамитовий сезон був затишним і домашнім.
 
 
Авжеж родзинками колекції стали головні убори: кепі, обруч з бантом і капор. Візитна картка Каті Осадчої, яка нам так полюбилася і так надихає.