Переможці BEST FASHION AWARDS 2020

Переможці
BEST FASHION AWARDS
2020
 
 
 
Ось і сталася довгоочікувана подія, ми дізналися імена переможці BFA 2020 року. Цей рік став для нас трансформаційним але не дивлячись на різноманітні обставини, розвиток fashion-індустрії не припинявся.
BEST FASHION AWARDS  – Національна премія в галузі моди, започаткована у 2010 році Ukrainian Fashion Week та журналом «Zefir». Церемонія нагородження BFA завжди була закритим заходом, але цього року подія відбулася в онлайн форматі, що дало змогу багатьом глядачам стати частиною цього заходу. 
 
Щорічно, завдяки голосуванню групи експертів та результатам колекцій двох останніх сезонів ми має змогу дізнатися імена переможців у восьми номінаціях пов‘язаних з індустрією моди. 
 
 
Премія активно сприяє розвитку української fashion-індустрії та демонструє належне визнання і шану діячам української моди, що зробили неоціненний внесок для росту національної fashion-індустрії.
Саме час дізнатися імена переможців BEST FASHION AWARDS 2020 року:
 
Найкращий дизайнер жіночого одягу
Христина Бобкова (Bobkova)
 
Найкращий дизайнер чоловічого одягу
Ксенія Шнайдер / Антон Шнайдер (Kseniaschnaider)
 
Найкращий дизайнер аксесуарів
Руслан Багінський (Ruslan Baginskiy)
 
Найкраща fashion-постановка
Олеся Кононова / Анастасія Рябоконь (Lake Studio)
 
«Відкриття року»
Наталя Каменська, Марія Гаврилюк (Gunia Project)
 
«Прорив року»
Іван Фролов (Frolov)
 
«Sustainable Fashion» за підтримки DHL Express Україна 
Ліля Літковська (Litkovskaya)
 
Спеціальна премія «Cruelty-free fashion» від гуманістичного руху UAnimals
Оксана Дево - DevoHome 
 
Вітаємо цьогорічних переможців та бажаємо подальшого розвитку! Український fashion безприривно росте та дивує своєю стрімкістю та красою, дякуємо кожному хто долучається до розвитку fashion-індустрії та вкладає в неї не лише свій час, а ще й своє серце і любов.