Перші Ластівки:колекція хусток бренду L.A.B BY TERNOVSKAYA та ілюстраторки Ольги Дворянської

Перші Ластівки: 
лімітована колекція хусток
бренду L.A.B BY TERNOVSKAYA та ілюстраторки Ольги Дворянської
 

 

 

Весна – символ нового початку, на неї покладають великі надії і чекають змін. Кримський бренд L.A.B by Ternovskaya запустив новий для себе напрямок – дизайн аксесуарів. Перша колекція створена у співпраці з художником-ілюстратором Ольгою Дворянською, яка відома своїми fashion-колабораціями з Тіною Кароль та Ukrainian Fashion Week. На шовковій хустці зображена точка координат, в якій зашифрована не тільки безмежна любов бренду L.A.B до рідного півострову, а й точна широта і довгота замку «Ластівчине Гніздо».
 
 
Для створення стильних хусток і стрічок на руку був використаний шовковий твіл. А мінімалістичний принт і стримана гамма кольорів є віддзеркаленням останніх модних тенденцій. «З хусток стерся «пильний» стереотип, абсолютно змінився портрет того, хто їх носить, і варіанти використання. Хустки, крім стандартних варіантів, носять як топи, спідниці, жилети, незвичайні доповнення під піджаки і прикраси на голову», - розповідає Ольга Дворянська. «У принтах все частіше стали з'являтися закодовані повідомлення, слова, що демонструють відкриту позицію до чого-небудь. Я відразу погодилася попрацювати над реалізацією незвичайної ідеї, хоча і довелося поламати голову. Адже за, здавалося б, зовнішньою простотою і мінімалізмом криється глибокий сенс. Ідея, запропонована брендом L.A.B by Ternovskaya, відразу зачіпає за живе і знаходить відлуння особистої історії. Мистецтво народжене говорити, надихати, відкривати очі, а головне об'єднувати», - впевнена художниця.
 
 
На цій хустці з любов'ю зображена карта світу, зіткана з меридіанів і паралелей, але під незвичайним кутом... ніби творець втрутився в звичну систему координат – і порушив хід речей. Головний меседж капсули – все викривлені лінії сходяться в одній точці. Якщо ввести ці координати в Google Maps, то цифри «перетворяться» в емоції. Для когось ці почуття будуть пов'язані з дитячими спогадами, для когось – із курортним романом, сім'єю або близькою людиною. Для багатьох ці емоції – поділ на минуле і майбутнє.