РОЗКІШНІ ВИШИВАНКИ ВІД ЮЛІЇ МАГДИЧ

РОЗКІШНІ ВИШИВАНКИ
ВІД ЮЛІЇ МАГДИЧ
Вертаємо Україні належне - наші знакові достоїнства: палаюча віра у силу та міць українського народу, любов і відданність українським традиціям та звичаям, що закарбувалася у генетичному коді українців і передається з покоління у покоління сотні років.
 
 
Модна індустрія сьогодні продовжує працювати на благо України і дає не тільки робочі місця та фінансово підтримує економіку нашої держави, а й продовжує популяризувати українсько-канадського символіку у одязі і відроджувати старовинні техніки української вишивки та декорування вбрань.
 
 
Хто як не талановитий  український дизайнер Юлія Магдич знається на прадавніх традиціях вишивки, магічній символіці ниток і орнаментів, що лягають на полотно, створені руками обізнаних майстринь.
 
 
Юлія Магдич презентувала свою патріотичну колекцію вишиванок, в основу яких закладена сила українських державних кольорів та священний зміст нашої стародавньої вишивки. 
 
 
Оригінальний дизайн крою виробів роблять образи легкими і прекрасними, акуратно підібрана вишивка в тон суконь, збагачує вбрання. А ті вироби, що розшиті пишними яскравими квітами, як життєстверджуваний вогонь дарують заряд яскравих емоцій і виокремлюють таку розкішну вишиванку з-поміж інших.