RYBALKO TIME collection

RYBALKO

TIME collection

 
В сезоні без сезону дизайнер бренду Рибалко Марина вирішила не обмежувати себе тільки сучасними тенденціями. Головним натхненням цієї колекцій стали іспанські чоловічі костюми епохи Відродження ( Ренесанс) і природно без уваги, складно залишити сукні Вікторіанської епохи, які лягли в основу концепту нової колекції. Дизайнер інтерпретує естетику трьох епох, спортивні деталі в поєднанні з характерними для бренду елементами: пір'ям з тканини. 
 
Дизайнер створює легкі образи HAUTE COUTURE. В новій колекції перехрещення різних світів епох і настрою. Світ гармонії, мінімалізм, сучасні тенденції, пронизують колекцію TIME.
 
Приталений силует, перебільшений обєм і пропорції, які трансформують фігуру, рюші, перли, пишність і кругла форма рукавів це все перетинається в новій колекції. Несподівано в TIME, всупереч традиції, дизайнер робить акцент на ​​сукні міні- довжини, але не зупиняє свої експерименти з асиметрією, складним кроєм. На силует верху вплинув Романтизм з його естетикою оголених плечей.
 
Колекція TIME створено з натуральних тканин- котон, льон, батист, паплін.
 
TIME в своїй більшості монохромна. У новому сезоні головною несподіванкою є колір ультрамарин. Основа коллекції- багатогранна палітра чорного і білого,глибину яких підкреслюють перли. Легкими вкрапленнями йдуть ультрамарин і рожевий.