СПІВПРАЦЯ БРЕНДУ LITKOVSKA ІЗ СВІТОВИМИ РЕТЕЙЛЕРАМИ

СПІВПРАЦЯ БРЕНДУ LITKOVSKA 
ІЗ СВІТОВИМИ РЕТЕЙЛЕРАМИ
 

Український бренд LITKOVSKA розширює свою співпрацю із закордонними партнерами і вже чотири світові ретейлери, відомі у багатьох країнах світу, анонсували початок продажів виробів бренду. Мова йде про магазини Selfridges у Великобританії, мережу Nordstrom у США, Rare Market, що функціонує у Кореї та онлайн-платформу Farfetch.
 
 
Це велика перемога не тільки для самого бренду, а і для всієї індустрії fashion й України в цілому. Партнерство з великими світовими ретейлерами продовжує популяризувати українську культуру, наших майстрів та дизайнерів й інформувати людей у світі більше про ситуацію у нашій державі.
 
 
Сама дизайнер говорить про те, що дану співпрацю було оговорено задовго до війни і реалізувати проект під час бойових дій на території України стало складніше. Проте сміливість і повна самовіддача працівників бренду, допомога різних людей на кожному етапі роботи посприяла успішній реалізації усіх задумів. 
 
 
І в той же час поряд із реалізацією продажів у нових локаціях бренд повідомляє, що частину коштів із продажу колекції буде передано на благодійну допомогу українцям, що постраждали від війни.