СПОКУСЛИВО І ВІДВЕРТО ФЕМІНІ-ДУЕТ The Coat & AWY

СПОКУСЛИВО І ВІДВЕРТО
ФЕМІНІ-ДУЕТ THE COAT & AWY
 
 
Ось ми майже і доїли останній шматочок серпневого пирога і осінні делікатеси не за горами. Якщо Ви із ностальгією оглядаєтеся на теплі літні дні, тоді наші гарячі новини все-таки дадуть літу ще трохи часу затриматися для Вашої втіхи. Кінець літа у Fashion індустрії виявився досить спекотним. Особливо у модній майстерні Каті Сільченко. Вона задавала темпу всім, випускаючи декілька колекції під час сезону весна-літо 2021. Основну колекцію змінила вишукана лінійка весільних суконь, а вже сьогодні ми говоримо про нову відверту колекцію спортивного одягу.
 
 
 
 
Буде гаряче! Відверто! Сексуально! 
Це далеко не весь список емоційних епітетів для нової модної лінійки. 
Гіпнотезуючий коктейль яскравих образів, жіночних силуетів і розкута атмосфера 2000-х. Іншого і не можна було очікувати від феміні дуету двох fashion-подруг Анастасії Тонконог та Каті Сильченко. Гармонійне поєднання двох полярних стилів: жіночності від The Coat та спортивного комфорту від AWY - не може не привернути увагу модниць.
 
 
Оригінальні відверті топи та купальники, ультрамодні легінси з прорізами, кофти та комбінезон - всі моделі максимально продумано для збереження естетичного вигляду і забезпечення комфорто водночас. Жіночий дует дизайнерів врахував всі побажання сучасних модниць і передбачив дизайнерські хитрощі для спокусливого силуету: шнурівки топів і купальників звужують талію, а вирізані елементи і довжина легінсів візуально округлюють стегна і подовжують силует.
 
 
Нова колекція - це про бажання бути в центрі уваги, про жіночу мудрість підкреслювати свої достоїнства і виглядати ефектно і впевнено.