У чому зустрічати Новий Рік: поради дизайнера Олени Серебрової

У чому зустрічати Новий Рік:
поради дизайнера Олени Серебрової
 
 
 
 
До Нового Року залишається зовсім трішки часу, саме час визначитися з нарядом для новорічної вечірки.
2021 рік буде роком Білого Металевого Бика. Бик - домашня тварина, тому краще зустрічати цей рік у сімейному колі, серед рідних і близьких.
 
Для зустрічі 2021 року ідеально підійдуть природні, світлі тони: білий, айворі, бежевий, світло-оливковий. З темних кольорів - сірий від світлого до темного, що передає колір срібла. І, звичайно ж, блиск металу і в одязі, і в аксесуарах. Табу на строкаті та анімалістичні речі, не варто розмахувати "червоним кольором", перед приходом Білого Бика. Це стосується і прикрас для ялинки.
 
 
 
Для затишних зустрічей можна вибрати вільний брючний костюм з колекції SEREBROVA FW20 / 21 з принтом від знаменитого українського художника Івана Марчука. А якщо хочеться "сяяти", обирайте сукні з металевим блиском. Особливий тренд наступного року - шкіра. Але не забувайте, що в рік Бика перевагу варто віддавати еко-шкірі. Плаття, брючні або спідничні костюми з еко-шкіри будуть нарядними і зручними. Чорний total look в цьому році не актуальний, але як акцент, те що треба.
 
 
 
2021 рік стане періодом потужного розвитку, і в більшій мірі - внутрішнього. У Стародавньому Китаї Білий символізував не чистоту, а відсутність чого-небудь. По суті - це фундамент. Бик, допомагає нам осягнути суть речей. Східний мудрець сказав би: ми стаємо сильнішими і кращими, лише долаючи себе!
 
Бренд SEREBROVA і його дизайнерка Олена Сереброва бажає Вам в Новому 2021 році «бичачого» здоров'я, працьовитості, удачі, подорожей та вражень, самореалізації і самопізнання! Будьте сильнішими і кращими !