Ukrainian Fashion Week No season 2021 Новий Світ. Новий Сезон. Новий формат

Ukrainian Fashion Week
No season 2021 
Новий Світ. Новий Сезон. Новий формат.
 
 
 
Лозунг цьогорічного тижня моди «Новий Світ. Новий Сезон. Новий формат».  Ukrainian Fashion Week No season 2021 повстане перед нами у тотально новому, інноваційному форматі. Дати проведення зимових показів залишаються незмінними, Ukrainian Fashion Week No season 2021 відбудеться з 5 по 8 лютого у Мистецькому Арсеналі, в онлайн-форматі. Це зробить модні покази не лише безпечними, але й дасть можливість більшій кількості глядачів зануритися у головну зимову подію Fashion індустрії. 
 
Організатори наголошують на тому, що головною метою нового сезону є створення формату у якому вони будуть максимально корисні українським дизайнерам. 
Для цього Мистецький Арсенал перетворюється у справжню студію з повністю обладнаним для зйомок простором. Всі онлайн трансляції будуть йти за розкладом, а для медіа гостей буде створений майданчик для отримання власного, унікального контенту з показів Ukrainian Fashion Week No season 2021.
 
 
Кожен з бажаючих зможе переглянути трансляції на майданчику офіційного партнера UFW - медіасервісу MEGOGO, професійна команда якого підготує всю технічну частину заходу.  Переглянути онлайн - трансляції показів та відео/діджитал презентації дизайнері можна буде з будь-якого куточку світу. 
 
Для перегляду Ukrainian Fashion Week No season 2021 не потрібно реєструватися, медіасервіс MEGOGO пропонує абсолютно безкоштовний перегляд програми UFW, для цього необхідно мати під рукою будь-який пристрій, який підтримує медіасервіс: смартфон, комп‘ютер, Smart TV. 
 
 
Ukrainian Fashion Week No season 2021 обіцяє бути захоплюючим, адже головним креативним директором трансляції стане режисер кіно, Fashion, музичних та рекламних відео, співзасновник BURO Creative lab - Ігор Стеколенко, роботи якого високо оцінювалися на міжнародних фестивалях fashion-фільмів, серед яких  Australian Fashion Film Awards та Berlin Fashion Film Festival. 
 
Ukrainian Fashion Week  вражає та спонукає до дій! Вони ламають стереотипи, створюють новий, надихаючий формат, розпалюють бажання розвитку та нових успіхів, дають можливість росту і доводять те, що у новому світі, ми можемо бути новими та счастливими. Новий формат стерає межі створюючи  новий простір для Fashion індустрії.