ЗА МИТЬ ДО ВЗЛЬОТУ НОВА ЛІНІЙКА ФРІДОНА НІГУРІАНІ НА UFW

ЗА МИТЬ ДО ВЗЛЬОТУ 
НОВА ЛІНІЙКА ФРІДОНА НІГУРІАНІ НА UFWЗатамувавши подих fashion світ України, очікує початку головної модної події року. А поки Ukrainian Fashion Week готується відкрити завісу, ми розпочнемо знайомити наших читачів із дизайнерами, що заявлені в афіші UFW. Грузинський бренд LEM вже не вперше представляє свою колекцію на українському подіумі. Креативний дизайнер, майстер екстравагантних нарядів підготував свою версію лінійки FW22-23.
 
 
Талановитий експериментатор Фрідон Нігуріані акцентує увагу на апсайклінг дослідженнях. Кропітка робота майстрів печворку була задіяна при створенні більшості образів. Яскрава, емоційна палітра барвів, фактур та декоративних елементів фокусує погляд на одязі з нової колекції та надовго залишається в пам`яті. Саме це і є козирною картою грузинського модельєра - створювати унікальну річ, яка запам'ятовується.
 
 
Хочемо додати, що ідея sustainability відчувається в атмосфері всієї лінійки, адже основою для вбрань стали залишки тканин із попереднії колекцій Нігуріані.