Український trip. Подорожі під час карантину і не тільки

Український trip.
Подорожі під час карантину і не тільки.
 
 
 
Карантинні обмеження і локдаун змусили багатьох пригальмувати свої плани та відкласти закордонні паспорти «на потім», але наша редакція на власному досвіді переконалася, що подорожі під час закритих кордоні не лише можливі, але й захоплюючі. Ми підготували для Вас декілька цікавих місць, що розкривають Україну, як неймовірно цікавий must have для подорожей під час карантину і не тільки. 
 
Українське мертве море
 
 
 
Поблизу Херсона є унікальне природне місце неймовірної краси, яке називають Українським мертвим морем - озеро, яке має лікувальну та омоложуючу силу, а вода забарвлена у яскравий рожевий колір. Ви також зможете знайти його під назвою Лемурійське озеро. Відвідавши це місце Ви ніби опиняєтесь біля «Рожевих озер» у Мексиці.
 
Водоспад «Бурбун»
 
 
 
Однією з невідомих перлин Хмельницької області є мальовничий водоспад «Бурбун». Гори, зелень, що буяє навколо маленького озера у яке впадає водоспад переносить нас у мальовничі джунглі, особливістю водоспаду є чиста, прохолодна вода бірюзового кольору . Водоспад знаходиться поблизу селища Лисець  ( Дунаєвецького Району).
 
Нова Чортория: садиба Оржевських та унікальний паровий млин 19-го століття
 
 
 
Локація, що з кожним роком набирає все більшої популярності. Унікальна споруда парового млина була збудована у 1870-х роках за фінансування графа Оржевського, садиба якого знаходиться неподалік. Гарні споруди 19 столітня, краєвиди і машина часу, цікаве місце для тих хто любить історію та красу. Нова Чортория - це селище Любарского району Житомирської області. 
 
 Українська Прага 
 
 
 
Чернівці - неймовірної краси місто, важливий культурний та науково-освітній осередок України. Прогулюючись ним відчуваєш себе як у старому Європейському містечку, його не даремно порівнюють з Прагою: смачна кава та запах свіжої випічки , старі вулички, собори та площі, дивовижна архітектура та неймовірно колоритні люди полонять серце мандрівника та примушують закохатися у місто. Обов’язковим для відвідання є Чернівецький національний Університет, що був зведений в 1864-1883 роках та зовні він дуже схожий на Сорбону, Оксфорд чи Кембридж. А також радимо Вам прогулятися вулицею Ольги Кобилянської, з давніх часів на цій вулиці жили вельможні та знатні сім’ї, архітектура та історія цієї вулиці захоплює. Чернівці можуть бути чаруючими у різні пори року але найкращий період це романтичне, тепле літо.