LALLIER

 LALLIER - український бренд ексклюзичного одягу, основними ідеями якого є: сексуальність та впевненість, зухвалість й унікальність. 

 

Про своє покликання Юлія Франц - засновниця бренду - знала ще із самого дитинства. Будучи дівчинкою, дизайнер опанувала навики роботи зі швейною машинкою своєї мами та пристально стежила за новинками і тенденціями у світі моди.

 
Кожна колекція - це витвір мистецтва, де яскраво поєднуються оригінальний дизайн із жіночними силуетами, що вдало підкреслюють красу та принади жіночого тіла. Якісні матеріали, перевага ручного виду роботи, багато гліттера, велика кількість різноманітного декору з кристалів, паєток, каменів та декоративних стрічок і шнурівок - все це створює особливий, неповторний та ефектний вид виробів, їх індивідуальність та ексклюзив.
 
 
Бренд LALLIER являється неодноразовим учасником Ukrainian Fashion Week, а одяг від бренду носять відомі селебрітіс України: Тіна Кароль, Катерина Осадча, Ольга Полякова, Анна Сєдакова, Леся Нікітюк та інші зірки шоубізнесу та відомі публічні особистості.
 
Связанные новости