KULAKOVSKY PRE-FALL'22 ДАНЬ ТРАДИЦІЯМ

  KULAKOVSKY PRE-FALL'22
ДАНЬ ТРАДИЦІЯМ
 

Кожен день проноситься із неймовірною швидкістю. Стрічка новин не перестає чіпляти око. І з-поміж цього суцільного галасу та хаосу емоцій кожен шукає свого заземлення і місця тиші та заспокоєння. 
 
 
Нова лінійка талановитого українського модельєра, як магніт притягує око до місця сили. Недарма фотосесія, що проходила на кам'яних глибах, несе у собі сакральний зміст. Місце сили - це наша земля, це етнічні мотиви і дань українським традиціям.
 
 
Натуральні лляні вироби, червоний ланцюжок ниток символічно проходить повз деталі крою. Все це повертає нас до українського коріння, традиційного етносу і любові до символізму української вишивки. Природньо та легко народилися образи нової колекції  KULAKOVSKY Pre-Fall'22. Адже бути українцем і одягатися як прийнято було ще раніше - в натуральні тканини з прикрашенням в образах символістичних орнаментів  - це наш столітній досвід.
 
 
Мінімалізм, спокійний тони і лаконічність та комфортність крою. Без зайвих думок одягати цей одяг і йти у новий день - на зустріч собі і своїм можливостям.