В ЗИМУ З БЛИСКОМ KULAKOVSKY WINTER 2021/2022

В ЗИМУ З БЛИСКОМ
KULAKOVSKY WINTER 2021/2022
 
 
Ось вже майже і кінець оксамитового сезону. Ми вже звикли до темних і морозяних ранків та з насолодою ловимо скромні теплі промінчики сонця. Як потішити себе у цю пору року підскажуть креативні дизайнери. Адже коли за вікнами мряка чи туман, а подекуди дощить, тоді хочеться більше барвів, блиску, тепла і затишку. Саме зараз усі погляди прикуті до виразних акцентів одягу і тому нові колекції українських модельєрів все більше дають емоцій і барв.
 
 
Задумуючися про зиму, свою нову колекцію, презентував успішний український бренд Kulakovsky. Лінійка включає: дублянки, бомпери та  хутряні пальта. Одного погляду достатньо аби відмітити яскравість й оригінальність колекції.
 
 
Дублянки-авіатори у золотому металевому блиску нагадують космічні мотиви, а різноманітні відтінки кремового, молочного, блакитного і туманного колорів роблять колекцію цікавою і затишною водночас.
 
 
Комфорт і тепло - основні гасла зимових вбрань припадуть до душі навіть найвибагливішим модницям. Увага до деталей, продуманий силует, акуратність пошиву і якісна фурнітура  - що тут казати навіть і рукавички, що відповідають кольоровій гаммі, оригінально закріплені, як в часи радянського дитинства, одразу на пальтах.