11 УКРАЇНСЬКИХ БРЕНДІВ ЗАСЯЯЛИ НА PITTI UOMO У ФЛОРЕНЦІЇ

11 УКРАЇНСЬКИХ БРЕНДІВ
ЗАСЯЯЛИ НА PITTI UOMO У ФЛОРЕНЦІЇ

 

Українці продовжують підкорювати світовий подіум, представляти свої талановиті роботи та безперечно задають настрій світовим тенденціям і хвилям.
 
 
Чарівна Флоренція у червні проводила виставку чоловічого одягу Pitti Uomo. Одинадцять українських брендів мали честь презентувати свої колекції. На фестивалі були представлені не лише відомі бренди одягу: Litkovskaya, Poustovit, Gunia Project, GUDU, Viktoranisimov, Yulia Yefimtchuk, Manufacture De Lin, а й ювелірні бренди мали нагоду засвітитися із своїми лінійками, мова йде про шановані в Україні Guzema і Oberig. 
 
 
Під пристальним поглядом журналістів та баєрів  були показані колекції від брендів з різних куточків світу. Pitti Discovery Foundation - це прекрасна можливість зарекомендувати себе на весь світ. Дана платформа дозволяє не лише представити свої колекції іменитим та новим брендам, а й задати нові ноти у світових тенденціях моди.
 
 
Особливістю виставки цього року був патріотичний настрій, що панував у локаціях наших брендів. Проукраїнська атмосфера і наш традиційний дух - стали безсумнівно вагомим внеском для поширення ідей підтримки і допомоги України у час війни.