40 ПАТРІОТИЧНИХ ОБРАЗІВ ВІД УКРАЇНСЬКИХ БРЕНДІВ

40 ПАТРІОТИЧНИХ ОБРАЗІВ
ВІД УКРАЇНСЬКИХ БРЕНДІВ

 

2022 рік став переломним у свідомості українців. Зміни зазнали всі галузі України, в тому числі новий етап розвитку стався і в індустрії моди. Війна в країні стала причиною чергової хвилі популяризіції української культури в усьому світі, а сам народ України поринув з новою пристрастью вивчати своє коріння предків через призму традицій та українську символіку. Світ української моди вносить свій вклад у самоідентифікацію українців як нації, створюючи колекції сповнені української символіки й духу патріотизму. Команада DESIGNERS.UA  підготувала свій огляд проукраїнських колекцій від відомих вітчизняних брендів.

 
Vika Adamskaya зі своєю колекцією BORN IN UKRAINE акцентує увагу на кольоровій гаммі, що ідентифікує українців. Синьо-жовта палітра, яка так припала до серця кожному з нас, сама за себе говорить про те, на якій землі ми народилися.
 
 
Хто ми без традицій? Саме вони підкреслюють нашу особливість і багатолітню історію. Колекція  KULAKOVSKY PRE-FALL'22 в дусі мінімалізму збагачена виразною українською символікою - вишивкою, яка увійшла в генетичний код кожного українця.
 
 
Благодійний дроп AMG BRAND - це рішуча заява про цілісність нашої країни, не зважаючи ні на що. Наші кордони не можна зламати, а віра, що в серці, завжди буде мотивувати українців відстоювати кожен сантиметр нашої землі.
 
 
ВІТА КІН разом із GUCCI презентувала свою версію української вишиванки. Вбрання, які виглядають розкішно та із шиком тільки підкреслюють, що наш традиційний одяг завжди буде в моді не лише в Україні, а й далеко за її межами. 
 
 
Успішна колаборація ШОУ ЕБАУТ та GRMN відроджує традиційну українську сорочку, адаптуючи її до запитів сучасного світу. Комфортні натуральні вироби, прикрашені виразним орнаментом стильно вписуються в гардероб чоловіків та жінок, що продовжують жити паралельно з важкою ситуацією в країні.
 
 
Льон, орнамент, вільний птах та синьо-жовта гамма - це все про нас українців, це все про колекцію, приурочену українській тематиці від ATELIER HANDMADE. Виразніше за ці кольори та малюнок, вишитий на тканині, ніщо не скаже, що це Українське.
 
 
Якщо говорити про дизайнерів, що стали віртуозами у просуванні української вишиванки, то в першу чергу ми згадуємо про Юлію Магдич. Любов до української вишивки закарбувалася в серці і проявилася в унікальних сукнях з пишним флористичним орнаментом. Ці образи облетіли весь світ і стали зразком для наслідування та популяризації нашої культури у найвіддаленіших куточках світу.
 
 
Ювелірний бренд SOVA приділив цілу колекцію символу України - калині. Саме цей кущ з дитинства у нас на слуху, як знак української краси та свободи. Калина увійшла в наше життя з піснями та легендами наших предків і зараз ожила в ювелірних виробах бренду.

 
Українська культура - це не лише дань минулому. Це й історія, яку ми пишемо зараз. Події, що лягли на сторінки нашої пам'яті, та закарбувалися як не лише період болю та темряви, а й непохитності та єдності нашої героїчної нації. Ми сильні, коли разом, ще раз проголошує лінійка CHUYKO "Руки єдності".
 
 
Уміти майстерно трансформувати давні традиції у сучасні стильні вбрання зумів і бренд THE COAT. Кожен його виріб дихає природністю та легкістю, доповненою звичними для українців кольорами синього та жовтого, та миловидною вишивкою, яка збагачує вбрання та наповнює його українським духом краси й свободи.
 
 
Як часто ми говоримо:" З Україною у серці". Талановитий дизайнер FROLOV у своїй лінійці HEART - це яскраво демонструє. Унікальна вишивка на кожному світшоті говоритть про унікальність наших людей і міліонів сердець, що б'ються в унісон, об'єднанні спільною метою.
 
 
Колекція VIKA ADAMSKAYA "Міста-Герої України" вшановує кожне місто нашої незламної країни, яке зараз бореться за свободу і право бути.
 
 
Ще один незмінний атрибут української культури знайшов своє місце у fashion індустрії. Лінійка бренду LIMARENKO "Хустка" приурочена жіночній деталі образу, яка прекрасно пасує як для ділового, так і повсякденного образу українок. А також може стильно декорувати вбрання, додаючи йому українського колориту та барв.


 
Говорячи про багатий український спадок, не можна не згадати про солом'яні брилі та капелюхи. Цьому головному убору приділив увагу RUSLAN BAGINSKIY. Незмінний літній аксесуар, оздоблений малюнком у формі колосків, може завершити загальний образ і внести свою українську ноту в гардеробі.
 
 
Говорити про Україну зараз можна різними шляхами. Тепер Україну символізують не лише наші прадавні звичаї, а й події сьогодення. Про це лінійка творчого тандему DANTES х KEEPSTYLE. Сучасна українізована версія, де основний меседж прописаний текстом, який проговорював, мабуть, кожен українець: "Сomming back soon" тa "Haven’t Been Home For __ Days".
 
 
В гардеробі українців вишиванок мало не буває. Адже кожен бренд по-своєму інтерпретує зміст, що несе цей потужний символ та оригінально адаптує цей виріб до сучасного світу. Бренд OMELIA, наприклад, додав трохи контрасту - і вишиванка набула нового вигляду.


 
Невидимим символом України - є наш талант. Нація митців та поетів, людей із гарячим серцем та вільною душею. Сукні з орнаментом у формі віршів Ліни Костенко, написані на полотні у колекції нового українського бренду  "КОХАНА". Жіночно та ніжно і в той же час так сильно й глибоко проникають ці рядки у думки - все це реалізовує задум бренду, створювати виріб, де жінка буде основною героїнею.
 
 
Повсякденний одяг має бути зручним, комфортним, але при цьому не бути буденним. Бренд ONE BY ONE вирішив це питання, додавши "родзинки" до своїх виробів у формі вишивки.

 
Якщо потрібно підібрати вишукані сукні та в той же час заявити про свої погляди, тоді в нагоді стануть вироби з колекції GASANOVA . Елегантне вбрання, прикрашене розкішною вишивкою підкреслює індивідуальність та українське коріння, роблячи образ неповторним.Ювелірна вишивка існує. Створити таку унікальну річ вирішив ювелірний бренд 
GUZEMA FINE JEWELRY. Тендітні та майстерно виконані обриси вишивки, які лягли на золото, стануть окрасою загального образу та внесуть своє українське повідомлення про те, що ми пишаємося бути українцями.