A ЯКИЙ ТИ СЬОГОДНІ? ОБИРАЙ РАЗОМ ІЗ LITKOVSKA

A ЯКИЙ ТИ СЬОГОДНІ?
ОБИРАЙ РАЗОМ ІЗ 
LITKOVSKA

 

Життя не може бути чорним та білим, а настрій веселий та сумний. Світ різний, ми - різні. Відкрити емоційні вібрації нашого внутрішнього світу за рахунок кольорового стилю вирішив талановитий бренд LITKOVSKA у свої лінійці On Air. 
 
 
Образи, які увійшли до колекції осінь-зима 2023/2024 відображають різні стани людини, яка проживає зараз війну. Колір як ніхто інший уміє лаконічно підкреслити відчуття людини та її настрій. Монохромна манера одягу  відображає максимальну концентрацію переживань людини та її пристрастей. 
 
 
Бронзовий тон приталеної атласної сукні з глибоким вирізом поєднано із об'ємним аксесуаром-підвіскою у вигляді чорного коника. Тут бренд реалізував свою етнічну приналежність, адже символ коника-оберега, є характерним для жителів Карпат. Масивний костюм чорного тону обіграно із янтарним топом, що має шлейф, - це додає образу легкості та стриманості водночас. Декілька сетів із чорно-білою палітрою являються безпрограшною класикою для гардеробу.
 
 
Багряному комплекту слугує антиподом синя комбінація із асиметричнею подовженою сорочкою. Авжеж не забуті і класичні світлі відтінки для ряду костюмів, пальто: молочний, карамель та перламутрова пудра.