АГЕНДЕРНА КОЛЕКЦІЯ ВІД БРЕНДУ FROLOV

АГЕНДЕРНА КОЛЕКЦІЯ
ВІД БРЕНДУ FROLOV
 
 
Сучасна мода - це мікс різноманітних стилів, філософій, ідей та емоцій. Не зважаючи на усі новаторства і сміливі тенденції, в fashion-індустрії працює давній постулат ''Нове - добре забуте старе''. Багато тенденцій схильні повертатися, і сучасні тренди до агендерності в фешн-індустрії не є винятком. 
 
 
Мода, як бурхлива ріка стрімко несться вперед, набираючи нові віяння в суспільстві і відповідає на виклики часу. Різні настрої в соціумі, виникнення субкультур - все це знаходить своє відображення у розвитку унісекс напрямку: у минулому хіпі, що пропагують загальну любов і рівність, вводять серед чоловіків моду на довге волосся, а серед дівчат - штани кльош; рок-любительки одягають шкіряні легінси та інші чоловічі наряди.
 
 
Унісекс колекція бренду Frolov - це втілення розслаблених фантазій на тему вивчення себе і власної сексуальності. Лінійки STUD - це завуальовані ідеї одноіменного сленгового слова - «сексуально привабливий чоловік», де вироби колекції спільні для чоловіків і жінок, як і їхня розмірна сітка. Колекція - це три дропи: штани, сорочки і піджаки, виготовлених із сорочкової тканини та дві моделі джинсів і шортів, де чорний і білий денім комбінуються з основною тканиною. Під час подорожі Америкою, команда Івана Фролова самостійно проводила кастинг, шукаючи різних моделей і проводячи зйомки в абослютно різних локаціях: Нью-Йорку, Лос-Анджелесі, Сан-Франциско, Лас-Вегасі,  Джошуа-Трі.
 
 
Споглядаючи колекцію українського бренду на думки приходять слова ''Мода - це мистецто'', яке розкриває нам очі - і ми починаємо дивитися на світ ширше заданих рамок і наважуємося на щось сміливе.