АНДРЕ ТАН ВИСЛОВИВ ВДЯЧНІСТЬ УКРАЇНІ

АНДРЕ ТАН
ВИСЛОВИВ ВДЯЧНІСТЬ УКРАЇНІ

 

Закохані в Україну люди продовжують кувати свою справу і підтримувати цим нашу незрівнянно та прекрасну землю навіть у час такої жорстокої війни!  
 
 
З кожним кроком ближче до літа наша ненька розквітає усіма барвами і майорить різноманітними квітами та ягодами, які чарівними узорами лягають на зелене пано землі і нагадують візерунки вишивки, традиційної для нашого народу.
 
 
Омріяний цими пейзажами і багатством рідної землі талановитий Андре Тан всю свою любов і захоплення Батьківщиною втілив у нову колекцію «Подих». З вдячністю до України, людей, що боронять сьогодні нашу свободу та життя, було створено вироби із натуральних світлих волокон бавовни та льону, прикрашених вишивкою та мережкою.
 
 
Тендітна Анна Андрес, переможниця конкурсу «Міс Україна Всесвіт» стала головним обличчям кампанії і підкреслила продумані силуети та пишне убранство декору нової колекції.
 
 
Стати ближче до свого клієнта вирішив дизайнер, додаючи кожному покупцю листівку з особистим привітанням від Андре Тана. А також перші щасливчики отримають колекційні браслети із ластівкою, яка слугує своєрідним символом перемоги та свободи. Спеціальний QR-код, що йде в замовлення, дозволяє використовувати особливу маску створену для Instagram.