АПСАЙКЛ КОЛЕКЦІЯ ЯСІ ХОМЕНКО

АПСАЙКЛ КОЛЕКЦІЯ
ЯСІ ХОМЕНКО
 
 
Апсайкл колекції доволі таке часте явище у світі моди. На сьогоднішній день дати друге життя речам, створити на їх базі новий стильний образ - це надзвичайно модно і популярно! Ви будете не менш вражені та приємно здивовані тому, як майстерно та геніально працюють майстри fashion цеху, трансформуючи тканини та речі, що вже були у використанні у щось принципово нове, нестандартне або просто прекрасне.
 
 
Український дизайнер Яся Хоменко поширює ці світлі та творчі ідеї змін і перевітлення у своїй новій лімітованій колекції світшотів. Як це часто трапляється у житті митців модельєр сама знайшла натхнення у талановитих та оригінальних роботах фіналістів Future Generation Art Prize. Уявіть скільки емоцій, думок та нових концепцій подарували світу 21 номінант міжнародної мистецької премії, яку заснував PinchukArtCentre.
 
 
Авжеж свою музу Яся Хоменко передала у кожну роботу лімітованої лінійки аби річ своїєю творчою енергетикою і далі надихала інших. Кожен світшот - це виразна палітра кольорів та відтінків, емоційність та могутність яких не може залишити байдужими. Продовжуючи працювати у своїй фірмовій техніці, ХОМЕНКО в черговий раз представила огляду вбрання із характерним стисканням повторно використаного текстилю.